SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TP wycofała odwołanie z sądu

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów na wniosek TP umorzył postępowanie w sprawie zaskarżonej decyzji o rozliczeniach z GTS Energis.

W dniu 24 stycznia 2007 r. przed Sądem Okręgowym w Warszawie - Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów odbyła się rozprawa w przedmiocie rozpoznania odwołania Telekomunikacji Polskiej S.A. od decyzji Prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty (poprzednik Prezesa UKE) z dnia 19 października 2005 r. zmieniającej umowę o połączeniu sieci z dnia 2 sierpnia 2001 r. zawartej pomiędzy Telekomunikacją Polską S.A. i GTS Energis (nr zaskarżonego aktu: DRT-WWM-60600-19/03(62)). Sąd umorzył postępowanie w tej sprawie.

Postępowanie zostało umorzone na podstawie art. 355 par. 1 kodeksu postępowania cywilnego z uwagi na to, że pełnomocnik Telekomunikacji Polskiej S.A. wycofał odwołanie od decyzji i wniósł o umorzenie postępowania. Powodem cofnięcia odwołania było podpisane w dniu 4 lipca 2006 r. przez TP i GTS Energis porozumienie w sprawie ustalenia sposobu rozliczeń za połączenia z aparatów publicznych TP do numerów 0-800/0-801 w sieci GTS Energis.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TP wycofała odwołanie z sądu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl