SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TP z Owsiakiem

Telekomunikacja Polska podaruje Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 100 kart telefonicznych z serduszkami wykonanymi z 24 karatowego złota.

Dotychczas z licytacji złotych kart WOŚP zebrała ponad 1 mln zł na ratowanie życia i zdrowia dzieci.

W tym roku karty nie pokrywa już złoty pył, ale są w nich wtopione serduszka, które zrobiono ręcznie w mennicy. Do ich wykonania użyto złota o najwyższej próbie czystości o masie ok. 1g. Wszystkie karty zostaną zlicytowane w czasie niedzielnego XIV Finału WOŚP.

Karty mają do wykorzystania 300 impulsów, co pozwala rozmawiać lokalnie przeszło 11 godzin. Ponadto TP przygotowała jeszcze tradycyjne karty telefoniczne, nawiązujące graficznie do Finału, z których 1000 sztuk trafi nieodpłatnie do Fundacji.

TP pomoże też Orkiestrze w zbiórce pieniędzy. Firma udostępni linię 0 400 407 401 (opłata za połączenie 4,06 + VAT), z której całkowity dochód zostanie przekazany Fundacji. W ubiegłym roku z połączeń na podobną linię uzyskano 66 tys. zł.

TP włączy się w bezpośrednią pracę przy Finale WOŚP. W miejscach relacji telewizyjnych Firma zapewni szybkie łącza internetowe. W centrum transmisji w Studiu TVP zostaną zestawione 3 łącza 2 Mb/s w ramach usługi dostęp do Internetu Frame Relay tp wraz z usługą zarządzanie urządzeniami CPE. Zostanie również zwiększona o 30 proc. przepustowość łączy do Internetu dla portalu Allegro, aby tradycyjna licytacja złotych serduszek, kart i innych przedmiotów przekazanych Orkiestrze przebiegała sprawniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TP z Owsiakiem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl