SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TPSA wysłała projekty porozumień do operatorów alternatywnych

Telekomunikacja Polska (TPSA) wysłała projekty porozumień wprowadzających regulacje z tzw. "Karty Równoważności" do wszystkich operatorów alternatywnych, wynika z pierwszego raportu "Pełnomocnika Prezesa Zarządu TP ds. wdrożenia Porozumienia". Pierwszy z serii comiesięcznych raportów opublikował na swoich stronach internetowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE).

TPSA wysłała projekty porozumień do operatorów alternatywnych

"Zgodnie z zobowiązaniami zawartymi w Porozumieniu TP realizuje te działania poprzez dostosowywanie umów z Operatorami Alternatywnymi do wzorów określonych w Ofertach Ramowych. TP wysłała projekty porozumień do wszystkich operatorów" - czytamy w raporcie w którym grupa TP informuje o stanie realizacji porozumienia z UKE.

W październiku UKE i TPSA podpisały umowę dotyczącą m.in. zobowiązań inwestycyjnych spółki. UKE zawiesiło też prace nad podziałem funkcjonalnym operatora na część hurtową i detaliczną, ale zobowiązało go do wprowadzenia działań, które mają zapewnić niedyskryminowanie konkurencji.

Narastająco w I-III kw. 2009 roku spółka miała 1.029 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 2.009 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 12.555 mln zł wobec 13.586 mln zł.

  • Więcej informacji:
  • TPSA
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TPSA wysłała projekty porozumień do operatorów alternatywnych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl