SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Trzy miesiące konta Premium za 0,99 zł i większy pakiet rodzinny od Spotify

Serwis Spotify wprowadził promocję, w ramach której użytkownicy uzyskają dostęp do konta Premium na trzy miesiące za kwotę 0,99 zł. Serwis powiększył także do sześciu liczbę kont w ramach jednego pakietu rodzinnego.

Article

Konto Premium oferowane przez Spotify w porównaniu z wersją podstawową oferuje kilka korzyści, m.in. brak reklam w odtwarzanych utworach oraz możliwość zapisywania nagrań.

W normalnych warunkach opcja Premium kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Teraz Spotify oferuje promocję, w ramach której za trzymiesięczny dostęp do Premium użytkownik musi zapłacić jedynie 0,99 zł.

W warunkach promocji Spotify wyjaśnia, że aby z niej skorzystać należy podać dane karty, z której zostanie pobrana opłata. Po okresie promocyjnym użytkownik automatycznie stanie się posiadaczem pełnopłatnego konta Premium. O zbliżającym się końcu promocji korzystająca z niej osoba zostanie powiadomiona mailem.

Spotify zastrzega, że z promocyjnej oferty mogą skorzystać jedynie ci użytkownicy, którzy nigdy wcześniej nie byli posiadaczami konta Premium w serwisie.

Spotify poinformował także, że poszerzył liczbę kont dostępnych w ramach jednego pakietu rodzinnego kosztującego miesięcznie 29,99 zł. Teraz zamiast pięciu niezależnych kont obsługiwanych jest ich sześć.

Według informacji podawanych przez Spotify z serwisu korzysta obecnie prawie 100 mln użytkowników na świecie, z czego 30 mln to subskrybenci wersji Premium. Na początku maja br. platforma zapowiedziała wprowadzanie do oferty własnych treści wideo.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Trzy miesiące konta Premium za 0,99 zł i większy pakiet rodzinny od Spotify

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomik
Niewielka aplikacja "EZ Blocker" wycisza lub blokuje głosowe uciążliwe reklamy "Spotify". Warto z niej skorzystać bez "bulenia" 20 zetów co miesiąc za odsłuchiwanie tych samych swoich ulubionych utworów.
8 13
odpowiedź
User
Polo
Niewielka aplikacja "EZ Blocker" wycisza lub blokuje głosowe uciążliwe reklamy "Spotify". Warto z niej skorzystać bez "bulenia" 20 zetów co miesiąc za odsłuchiwanie tych samych swoich ulubionych utworów.


To Ty ciągle słuchasz tego samego? Nie wykorzystujesz opcji "Odkrywaj"? Współczuję...
11 8
odpowiedź
User
Bogdan Markowicz
No i nie masz opcji HQ streaming:) co to jest 19 zl za misieac i nigdy nie musze nic kopiowac na tablet czy smartfon nic nie musze ściągać i mam ciagle nowa aktualna muzyke wysokiej jakosci, dajcie spokoj.
10 8
odpowiedź