SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Ty widzisz tylko wózek” - kampania społeczna o sportowcach z niepełnosprawnościami

Wystartowała kampania społeczna „Ty widzisz tylko wózek”, dotycząca profesjonalnego uprawiania sportu przez osoby z niepełnosprawnościami. Akcję zainicjowały Fundacja Aktywnej Rehabilitacji, a jej komunikację prowadzi Pracownia Szumu.

Article

Kampania „Ty widzisz tylko wózek” ma zwrócić uwagę na fakt uprawiania sportu przez osoby poruszające się na wózkach, a także zmiany wizerunku sportowców z niepełnosprawnościami. W ramach Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, inicjatora akcji, działa Polska Liga Rugby na Wózkach – cykliczna impreza w grach zespołowych dla osób doświadczających niepełnosprawności. W dniach 11-12 listopada odbędzie się turniej pucharowy PLRnW, w którym finaliści będą walczyć o miano mistrza Polski 2017. Kampania wspiera komunikację tej imprezy.

W ramach działań przygotowano spot, w którym widzimy fragmenty rozgrywek sportowców z niepełnosprawnościami.

Spot można oglądać w internecie. Projekt jest dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Dodatkowo komunikację kampanii wspierają nośniki citylight w Warszawie, w których zastosowano poziomy druk soczewkowy.

Za komunikację kampanii odpowiada Pracownia Szumu. Spot wyprodukowało studio Pełna Qlatka.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Ty widzisz tylko wózek” - kampania społeczna o sportowcach z niepełnosprawnościami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl