SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

UKE ponad 2 miesiące badał jedną taryfę TP

UKE zatwierdził 16 maja 2007 r. zmianę cennika usług Telekomunikacji Polskiej w zakresie wprowadzenia nowego planu telefonicznego z pulą minut (oferta ryczałtowa).

Projekt zmiany Cennika usług telekomunikacyjnych tp w zakresie wprowadzenia do oferty Telekomunikacji Polskiej S.A. nowego planu telefonicznego z pulą minut (oferta ryczałtowa) został przedstawiony w dniu 27 lutego 2007 r. do zatwierdzenia Prezesowi Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Po uzyskaniu od TP dodatkowych wyjaśnień i przeprowadzeniu analizy propozycji spółki, Prezes UKE stwierdził, iż koszt świadczenia puli minut zostanie pokryty przez przychody z usług świadczonych w ramach planu, jak również spełniony został wymóg określenia cen usług na podstawie przejrzystych, obiektywnych i niedyskryminujących kryteriów.

W związku z tym, Prezes UKE nie zgłosił sprzeciwu do zmiany Cennika usług telekomunikacyjnych tp i nowy plan może być wprowadzony w życie. Pierwotnie TP planowała wprowadzenie do swojej oferty przedmiotowego planu telefonicznego z dniem 1 maja 2007 r.

Klienci TP, którzy aktywują plan, w ramach opłaty abonamentowej będą mogli zrealizować pulę minut połączeń miejscowych i strefowych oraz międzystrefowych. Przedmiotowy limit minut rozliczany jest z dokładnością do 1 sekundy. Pula minut może być realizowana poprzez sieć TP (tj. bez wykorzystania prefiksów innych operatorów telekomunikacyjnych oraz bez wykorzystania preselekcji przez tych operatorów), nie jest ona jednak ograniczona tylko do abonentów Spółki. Klienci TP korzystający z nowego planu mogą łączyć się „bezpłatnie”, w ramach tej puli, z abonentami wszystkich operatorów alternatywnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: UKE ponad 2 miesiące badał jedną taryfę TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl