SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Polsacie mecze Polaków na Euro 2016 skomentują Borek i Hajto, w studiu m.in. Iwanow, Gmoch i Magiera

W kanałach Telewizji Polsat mecze Euro 2016 razem z ekspertami będą komentować Mateusz Borek, Cezary Kowalski, Tomasz Włodarczyk i Piotr Przybysz. Ten pierwszy skomentuje m.in. spotkania naszej reprezentacji, mecz otwarcia i finał. Nadawca będzie mieć dwa studia meczowe: we Francji i w Warszawie.

Mateusz BorekArticle

W studiu meczowym Polsatu w Warszawie gospodarzami będą Paweł Sikora, Szymon Rojek i Przemysław lwańczyk, a w tym we Francji - Jerzy Mielewski. Jako dziennikarze będą pracować Roman Kołtoń, Marcin Feddek i Marcin Lepa (którzy będą przygotowywać relacje z obozu reprezentacji Polski) oraz Sebastian Staszewski, który wspólnie z Piotrem Świerczewskim będzie relacjonował wydarzenia towarzyszące turniejowi w różnych miastach.

Jako eksperci w studiu występować będą m.in. stały ekspert stacji Wojciech Kowalczyk, a także byli piłkarze Dariusz Dziekanowski, Andrzej Iwan, Waldemar Prusik i Jacek Magiera, byli trenerzy Jacek Gmoch i Antoni Piechniczek oraz były sędzia i prezes PZPN-u Michał Listkiewicz. Magiera będzie prezentował przed meczami analizy taktyczne.

Mecze będzie we Francji komentować czterech dziennikarzy: Mateusz Borek, Cezary Kowalski, Tomasz Włodarczyk i Piotr Przybysz, a drugimi komentatorami będą byli piłkarze Jacek Ziober, Włodzimierz Lubański i Tomasz Hajto oraz trener Czesław Michniewicz.

Mateusz Borek skomentuje najważniejsze mecze: spotkanie inaugurujące turniej (razem z Włodzimierzem Lubańskim), mecze grupowe Polaków (razem z Tomaszem Hajto) oraz finał.

Wszystkie 51 meczów Euro 2016, a także obszerne studia meczowe, będą pokazywane w kanałach Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD, a 24 spotkania będą też emitowane w głównym Polsacie (zobacz szczegółowy plan transmisji).

W Cyfrowy Polsacie oba kanały są dostępne bez dodatkowych opłat dla klientów przedłużających umowę o 24 miesiące (dla innych dostęp kosztuje 79 zł lub 99 zł). W nc+ pakiet z kanałami kosztuje 99 zł (bez dodatkowych opłat jest dla klientów przedłużających umowę o 24 miesiące z opcją multiroom), w UPC Polska - 99 zł dla wszystkich klientów, w Multimedia Polska - 79 zł lub 99 zł, a w Vectrze - od 19,90 zł do 99,90 zł.

Dołącz do dyskusji: W Polsacie mecze Polaków na Euro 2016 skomentują Borek i Hajto, w studiu m.in. Iwanow, Gmoch i Magiera

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Agatka z IVa
Wypadałoby, żeby portal nr 1 o mediach posługiwał się poprawnym językiem polskim... "Skomentować" można wyłącznie wydarzenia przeszłe. Państwo zapewne chcieli przekazać informację, że mecze Polaków na Euro 2016 b ę d ą k o m e n t o w a l i Borek i Hajto, w studiu m.in. Iwanow, Gmoch i Magiera...

Widać, że za wzór wzięli Państwo bełkot telewizyjnych komentatorów. Piszę "bełkot", a nie żargon, bo nawet żargon powinien być w miarę poprawny.
odpowiedź
User
Dominator
Euro 2016 w PPV za 79 zł czy 99 zł? Sory ja dziękuję i wybieram TVP oraz ARD, ZDF i Sat 1. Niech się jelenie dają łoić po kieszeni.
odpowiedź
User
G31
Ja też dziękuję Polsatowi za Euro za 79 nasi nawet z grupy nie wyjdą a ja mam
kupować tych kopaczy nigdy będę oglądał to co jest aż tak piłka mnie nie interesuje żeby płacić 79 pln
odpowiedź