SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wprost realizuje wprost linię polityczną PiS?

Wprost może otrzymywać przecieki od polityków PiS twierdzi WojciechWierzejski z LPR. Polityk zauważa, że tygodnik zadziwiającosprawnie ujawnia rewelacje z instytucji kierowanych przez ludziPrawa i Sprawiedliwości.

Wprost realizuje wprost linię polityczną PiS?

Najnowszy wpis na blogu polityka zawiera sugestię, że różnemedia otrzymują tzw. przecieki, z tajnych akt, nagrań i innych"operacji" w odpowiednich dla partii rządzącej momentach.Wierzejski jako przykład podaje próbę 'zdetronizowania' informacjio porozumieniu LPR i Samoobrony przez wprowadzenie do obiegu zapomocą 'Wprost' kolejnych rewelacji z prokuratury z postępowania wsprawie posła Łyżwińskiego.

- Szokujące fragmenty zeznań mają być w zamyśle sprawcówprzecieku na tyle sensacyjne, że porozumienie LPR z Samoobronąschodzi na plan dalszy, a nawet można powiedzieć, że jest swoiścieskompromitowane moralnie - tłumaczy.

Polityk zastanawia się także, kto najpierw nagrał, a potem dał do"Wprost" materiał z wykładu Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka orazjakie motywy kierowały redakcją nie po raz pierwszy współpracującąjego zdaniem z PiS.

- Nie twierdzę, że "Wprost" realizuje wprost linię politycznąPiS. Jak nie oni, znajdzie się inne medium. Nie twierdzę też, żekierownictwo PiS ponosi za to pełną odpowiedzialność. Może w ichugrupowaniu funkcjonuje grupa "pomysłowych marketingowców", którzyrównolegle do oficjalnej linii władz PiS, na własną rękę urządzająprowokacje medialne. To wszystko wbrew retoryce o zwalczaniukorupcji i odnowie moralnej, budzi głęboki niesmak, a nawetzgorszenie i w konsekwencji podważa zaufanie obywateli wobecprojektu IV RP- konkluduje.

Redakcja tygodnik "Wprost" nie ustosunkowała się do weekendowegowpisu polityka.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wprost realizuje wprost linię polityczną PiS?

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl