SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski (raport za II półrocze 2014 roku)

Przedstawiamy raport Radio Track Millward Brown za II półrocze 2014 roku przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w wybranych miastach Polski pod względem udziału słuchania w grupie wiekowej słuchaczy od 15 do 75 lat.

Article

W Krakowie pierwsza lokata należała do RMF FM (wzrost z 23,3 proc. do 26,5 proc. udziału). Drugie miejsce zajęła Trójka (spadek z 9,5 proc. do 8,4 proc.). Na ostatniej pozycji podium znalazło się Radio ZET (z 8,6 proc. do 8,1 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z dwunastej - awansowało VOX FM (z 3,8 proc. do 7,2 proc.).

>>> Rynek radiowy w Krakowie

W Łodzi na pozycję lidera - z miejsca drugiego - awansowało Radio ZET (z 12,6 proc. do 13,3 proc. udziału). Z kolei na drugie miejsce spadło RMF FM (z 12,9 proc. do 13,0 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca czwartego - awansowała Jedynka (z 9,5 proc. do 12,3 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z piątej - awansowała Eska (z 9,4 proc. do 10,5 proc.).

>>> Rynek radiowy w Łodzi

We Wrocławiu pierwsze miejsce zajęło RMF FM (spadek z 11,5 proc. do 11,0 proc. udziału). Na drugą pozycję - z siódmej - awansowało VOX FM (z 5,0 proc. do 9,8 proc.). Na ostatnią lokatę podium - z miejsca piątego - awansowała Eska (z 8,7 proc. do 9,6 proc.). Natomiast na czwartą pozycję - z trzeciej - spadła Trójka (z 10,6 proc. do 9,4 proc.).

>>> Rynek radiowy we Wrocławiu

W Szczecinie na pierwszą lokatę - z czwartej - awansowało Radio Szczecin (z 11,0 proc. do 16,6 proc. udziału). Na drugie miejsce - z pierwszego - spadło Radio ZET (z 15,5 proc. do 14,0 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca drugiego - spadło RMF FM (z 13,1 proc. do 12,0 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z trzeciej - spadła Trójka (pomimo wzrostu z 11,9 proc. do 12,0 proc.).

>>> Rynek radiowy w Szczecinie

  • 1
  • 2
  • 3
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski (raport za II półrocze 2014 roku)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
radiowiec
A czemu nie ma wyników Opola?
odpowiedź
User
joe
Rzeszów też nieobecny
odpowiedź
User
Wirtualnemedia.pl
Niestety nie posiadamy danych słuchalności dla tych miast :(
odpowiedź