SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski (raport)

Przedstawiamy raport Radio Track Millward Brown za okres od marca do sierpnia 2015 roku przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w wybranych miastach Polski pod względem udziału słuchania w grupie wiekowej słuchaczy od 15 do 75 lat.

Article

W Warszawie pozycja lidera należała do Radia ZET (wzrost z 13,4 proc. do 14,0 proc. udziału). Na drugim miejscu uplasowała się Trójka (taki sam wynik na poziomie 9,8 proc.). Ostatnią pozycję podium zajęła Jedynka (spadek z 9,5 proc. do 8,6 proc.). Z kolei na czwartej lokacie znalazło się RMF FM (z 8,7 proc. do 8,3 proc.).

>>> Rynek radiowy w Warszawie

W Aglomeracji Śląskiej pierwszą lokatę zajęło RMF FM (wzrost z 32,1 proc. do 33,7 proc. udziału). Na drugim miejscu uplasowała się Trójka (spadek z 9,6 proc. do 9,5 proc.). Ostatnią pozycję podium zajęło Radio Piekary (z 7,5 proc. do 5,6 proc.). Na czwartą lokatę - z siódmej - awansowało Radio ZET (z 5,3 proc. do 5,4 proc.).

>>> Rynek radiowy w Aglomeracji Śląskiej

W Trójmieście liderem było RMF FM (spadek z 17,6 proc. do 16,5 proc. udziału). Drugie miejsce zajęła Trójka (z 14,7 proc. do 13,0 proc.). Na ostatnią lokatę podium - z miejsca piątego - awansowało Polskie Radio Gdańsk (z 8,2 proc. do 9,5 proc.). Na czwarte miejsce - z trzeciego - spadło Radio ZET (z 11,5 proc. do 9,5 proc.).

>>> Rynek radiowy w Trójmieście

W Poznaniu na pierwsze miejsce - z czwartego - awansowała Trójka (z 9,8 proc. do 13,7 proc. udziału). Na drugą lokatę spadła Eska (pomimo wzrostu z 12,4 proc. do 13,1 proc.). Ostatnią pozycję podium zajęło RMF FM (wzrost z 10,2 proc. do 11,5 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z trzeciej - spadły Złote Przeboje (z 11,3 proc. do 10,7 proc.).

>>> Rynek radiowy w Poznaniu

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski (raport)

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
TOM
W Krakowie eska jest jest tak nisko, bo eska kraków bez przerwy wycina wejscia dja z anteny we wrzuc na luz i w hit weekendzie
odpowiedź
User
maly
A gdzie Rzeszów ?!
odpowiedź