SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Z Ery do... Kabulu

Po dziewięcioletniej współpracy z Polską Telefonią Cyfrową - operatorem sieci Era, Renata Flatt odchodzi z firmy

Zajmie się tworzeniem sieci komórkowej operatora Roshan na terenie Afganistanu.

- Pracę zaproponował mi mój pierwszy szef z Ery. Wtedy on był ekspatem w Polsce, teraz ja będę nim w Kabulu, gdzie mieści się siedziba mojej nowej firmy. Trudno jest odchodzić z Ery po tych dziewięciu latach. Tym bardziej, że zmieniam nie tylko firmę, ale także wyjeżdżam z kraju. Wiąże się to z rozłąką z najbliższymi, pewną dozą niepewności i obaw, ale także z podjęciem nowego wyzwania – wyjaśnia swoją decyzję Renata Flatt. Mówi, że marzenia o podróżach i robieniu rzeczy niecodziennych były jej bliskie już od czasu studiów. Dopiero teraz mogła je zrealizować. W Afganistanie zostanie prawdopodobnie przez dwa lata.

Doświadczenie zawodowe: Renata Flatt rozpoczęła swoją zawodową karierę w agendzie pozarządowej. Później pracowała w jednej z firm handlowych, następnym etapem było wydawnictwo United Publish Małgorzaty Niezabitowskiej i wreszcie firma USS Polska, wydawca Panoramy Firm. W 1996 r. rozpoczęła pracę w Erze, najpierw jako promotion manager. Jej stanowisko po licznych zmianach organizacyjnych firmy przyjmowało różne nazwy, zawsze jednak zajmowała się promocją i reklamą. Zajmowała się współtworzeniem brandu, reklamy oraz ofert promocyjnych. Przez rok pełniła obowiązki dyrektora departamentu komunikacji rynkowej. Kierowała, więc departamentem, który zajmował się tworzeniem całej komunikacji zewnętrznej dla Ery.

W firmie Roshan będzie także dyrektorem komunikacji. Ze względu na specyfikę kraju i odmienność kulturową tylko teoretycznie będzie zajmowała się tym samym.
Firma wystartowała osiemnaście miesięcy temu. Obecnie ma około 580 tys. abonentów i jednego konkurenta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Z Ery do... Kabulu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl