SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Z Internetu na ślubny kobierzec

Para internautów, która poznała się w Sieci dzięki serwisowi sympatia.onet.pl, w 21 czerwca 2003 roku, stanęła na ślubnym kobiercu. Jest to kolejny dowód na to, że serwisy randkowe ułatwiają związki międzyludzkie. Od pierwszego kontaktu w Internecie do decyzji o ślubie Basia i Julian potrzebowali nieco ponad miesiąc.

Szczęśliwi małżonkowie otrzymali w prezencie od partnerów serwisu randkowego sympatia.onet.pl prezenty ślubne. Portal ufundował podróż poślubną do Grecji (z biurem podróży Scan Holiday), natomiast Sympatia.pl podarowała profesjonalną sesję fotograficzną z ceremonii ślubnej oraz komplet ręcznie malowanej zastawy.

Na stronach Sympaticonu (http://sympatia.onet.pl/slub/), publicystycznego działu, zawierającego wywiady, quizy i konkursy, można znaleźć wywiad, jakiego udzielili redaktorce serwisu bohaterowie wydarzenia. Wirtualnie poznali się w jednym z pierwszych dni korzystania z serwisu, zaraz po zarejestrowaniu się. Jak się okazało Cadavre czekała na odpowiedź Jotb31 tylko siedem minut. Przyszła para nowożeńców na spotkanie się w "realu", po pierwszym kontakcie on-line, potrzebowała tylko kilkunastu godzin.

Przyszła panna młoda na swojej podstronie w serwisie sympatia.onet.pl napisała:

"Gdyby mi ktoś kiedykolwiek powiedział, że właśnie tu - na Sympatii - znajdę całą miłość i radość świata, nigdy bym nie uwierzyła... A jednak nie zawsze to, co jest zgodne z wiarą, oczekiwaniami i zwykłym, zdrowym rozsądkiem zgadza się z rzeczywistością..."


Redaktor naczelny Sympaticonu, Wioletta Dziarnowska dodaje:

"Waga, jaką przykładamy w Sympatii do utrzymania wysokiej jakości oferowanych usług znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w ilości zawieranych codziennie przyjaźni. Staramy się wesprzeć naturalną spontaniczność towarzyską użytkowników opracowywanym przez zespół specjalistów poradnictwem. Internauci dzięki treściom składającym się na dział publicystyczny Sympaticon, a także udzielanymi na życzenie poradami indywidualnymi, mają szansę doskonalić u nas swoje umiejętności interpersonalne. Efekty zastosowania profesjonalnych narzędzi widoczne są w rosnącej wręcz lawinowo liczbie osób, które odnalazły w Sympatii nie tylko znakomitą rozrywkę, ale i spełnienie nadziei na poważny związek. To ostatnie jest jednym z najistotniejszych elementów składających się na misję serwisu. Ślub Basi i Juliana jest doskonałym potwierdzeniem tego, że Sympatia pomaga w odnalezieniu osobistego szczęścia, dzięki temu m.in., że pozwala połączyć tych, których na pozór wiele dzieli. Bariera czasu, miejsca, przekonań nie ma znaczenia, istotny jest cel nadrzędny - znalezienie idealnego partnera. Na realizacji tego ostatniego koncentrują się nasze działania i wraz z użytkownikami cieszymy się dowiadując się codziennie o dziesiątkach zakochanych par."

Serwis Sympatia w Onet.pl (http://www.sympatia.onet.pl) jest obecnie najdynamiczniej rozwijającym się serwisem randkowym w Polsce. Posiada ponad 230 000 zarejestrowanych użytkowników, z których ponad 140 000 zdecydowało się opublikować informacje o sobie dostępne dla innych użytkowników. Dziennie serwis odwiedza nawet do 100 000 osób, a łączna liczba odsłon stron w skali miesiąca przekracza już 60 milionów.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Z Internetu na ślubny kobierzec

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl