SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zarabiaj na własnym adresie mailowym

Nowy serwis mailowy pozwoli użytkownikowi pobierać opłatę za dostęp do swojej skrzynki.

W tym miesiącu po serii testów rozpoczął działalność serwis boxbe.com. Usługa pozwala użytkownikowi na pobieranie opłaty za otrzymywanie reklam na konto mailowe.
W zamian użytkownicy są zobowiązani to ujawnienia informacji takich jak: dochody, miejsce zamieszkania, płeć, zainteresowania. Im więcej osobistych danych tym wyższa opłata. Odbiorca może otrzymać od 0.03 do 99 dolarów.

System boxbe.com pozwala wskazać adresy e:mail, od których nie będzie pobierana opłata np. adresy przyjaciół i rodziny. Nowi lub nieznani użytkownicy aby wysłać e:mail będą musieli zapłacić lub wypełnić captcha. (Rodzaj techniki stosowanej jako zabezpieczenie. Do przesłania danych konieczne jest przepisanie podanego na obrazku tekstu. Obrazek ten jest prosty do przeczytania przez człowieka, jednakże odczytanie go przez komputer jest bardzo trudne).

Pozornie, jest to idealna sytuacja dla obu stron. Firmy wysyłają reklamy, odbiorcy zarabiają otrzymując poszczególne reklamy. Jednak w jaki sposób nadawcy mogą odróżnić osoby zainteresowane ofertą od tych którzy chcą tylko zarobić? Jak powstrzymać użytkowników od tworzenia wielu adresów e:mail?

Szacunkowe dochody boxbe.com od konta e;mail moga wynosić od 75 do 250 dolarów w ciągu roku. Tysiąc adresów e;mail oznacza dochody przynajmniej w wysokości 75 tys. dolarów rocznie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zarabiaj na własnym adresie mailowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl