SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany personalne w MTV

Bhavneet Singh, dotychczas pełniący obowiązki zastępcy Dyrektora Generalnego, objął stanowisko Starszego Wice Prezesa i Dyrektora Zarządzającego grupy MTV Emerging Markets w strukturach MTV Networks International.

Do nowych obowiązków Singha będzie należeć rozwój biznesowy kanałów, znajdujących się w portfolio grupy, w tym programów o tematyce muzycznej, dziecięcej i komediowej w Europie Środkowej i krajach Bliskiego Wschodu. Będzie on również odpowiedzialny za poszerzanie oferty MTV Networks International na kluczowych rynkach MTV Emerging Markets oraz wprowadzenie platform mobilnych i internetowych.

Bhavneet związany jest z MTV Networks International od 2004 roku. W 2006 objął stanowisko zastępcy Dyrektora Generalnego w strukturach MTV Emerging Markets. Do jego osiągnięć należy m.in. wprowadzenie na rynek kanałów MTV Turkey oraz Comedy Central Polska. Obecnie nadzoruje start kolejnych kanałów, w tym MTV Arabiya.

Szef oddziału MTV Networks Polska, Izabella Wiley podlega bezpośrednio Dyrektorowi Zarządzającemu MTV Emerging Markets.

MTV Networks Polska – grupa, w skład, której wchodzą: MTV Polska, VH1 Polska, VIVA Polska oraz Comedy Central Polska. MTV Networks Polska jest częścią MTV Emerging Markets.

MTV Emerging Markets – regionalna struktura MTV Networks Europe. W skład MTV Emerging Markets wchodzi 17 kanałów (m.in. multimedialne marki: MTV, VH1, VH1 Classics, Nickleodeon, Viva i Comedy Central), które docierają do 33.12 miliona gospodarstw domowych w ponad 25 krajach Europy Centralnej i Środkowej oraz w krajach Bliskiego Wschodu.

MTV Emerging Markets jest zastrzeżonym znakiem MTV Networks Europe, spółką będącą własnością MTV Networks Europe Inc. oraz Viacom Networks Europe Inc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w MTV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl