SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w BizTech Konsulting SA

Nowy dyrektor ds. kluczowych klientów w BizTech Konsulting S.A.

Wiesław Pawłowicz objął stanowisko dyrektora ds. kluczowych klientów w dziale sprzedaży BizTech Konsulting S.A. Głównym zadaniem nowego dyrektora jest zwiększenie zaangażowania firmy w realizację zamówień publicznych oraz pozyskiwanie funduszy europejskich dla wykonywanych  przez firmę projektów informatycznych w zakresie konsultingu, wdrożeń,opieki nad systemami i użytkownikiem (outsourcing IT) oraz szkoleń.

Wiesław Pawłowicz ma 41 lat. Ukończył studia na Wydziale Zarządzania Biznesem o kierunku Zarządzanie i Marketing w Wyższej Szkole Zarządzania - The Polish Open University oraz otrzymał dyplom Oxford Brooks University. Zawodową karierę w branży IT Wiesław Pawłowicz rozpoczął  w 1992 roku na stanowisku handlowca w firmie Decsoft S.A. Pracował także jako specjalista ds. handlowych w Ram Serwis oraz jako dyrektor oddziału System 3000 S.A. w Warszawie.

Przez wiele lat Wiesław Pawłowicz związany był z Techmex S.A., a od 1999 roku pełnił funkcję Dyrektora ds. Handlowych i Marketingu oraz Dyrektora ds. Logistyki w AC Serwis.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w BizTech Konsulting SA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl