SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w Vogel Burda Communications

Nowym Prezesem Zarządu firmy Vogel Burda Communications został Andreas Möller.

Möller objął stanowisko, które od czerwca zajmował dr Markus Witt, czasowo zastępujący byłego prezesa Jerzego Karwelisa, odwołanego 9 maja br..

"Bardzo się cieszymy, że udało nam się pozyskać tak kompetentnego fachowca w branży wydawniczej, a przede wszystkim świetnego znawcę polskiego rynku. Spodziewamy się,  że jego rozległa wiedza z dziedziny marketingu bezpośredniego i znajomość instrumentów budujących lojalność klientów, pozytywnie wpłynie na kontynuację obranego przez nas kursu rozwoju" - powiedział prezes  zarządu Vogel Burda Holding GmbH, dr Markus Witt.

Doświadczenie w branży wydawniczej Andreas Möller zdobywał w wydawnictwie Axel Springer w Hamburgu, a przedtem przez wiele lat uczestniczył jako konsultant w projektach międzynarodowych. Od 2001 roku był członkiem Zarządu Axel Springer Kontakt  w Warszawie.

Pod koniec 2003 roku firma Vogel Burda GmbH, właściciel Vogel Burda Communications Polska, przejęła 100% udziałów w wydawnictwie Lupus. Po zintegrowaniu spółek VBC  i Lupus powstało wydawnictwo, które zajmuje pozycję lidera na polskim rynku prasy IT.

Nowo powstała grupa wydawnicza dysponuje bogatym portfolio tytułów ("CHIP", "Enter", "CRN - Computer Reseller News Polska", "CHIP Komputer Test", "CHIP FOTO-VIDEO digital") skierowanych do szerokiego grona odbiorców - od czytelników specjalistycznej prasy IT, poprzez pisma skierowane do użytkowników komputerów, aż po tytuły dla miłośników fotografii cyfrowej i nowych technologii.

Wydawnictwo Vogel Burda Communications jest częścią koncernu wydawniczego Vogel Burda Holding, utworzonego latem 2000 roku przez Vogel Medien Gruppe i Hubert Burda Media. Poza Polską VBH działa na rynku wydawniczym m.in. w Austrii, Czechach, Chinach, Niemczech, Grecji, Indiach, Indonezji, Rosji, Rumunii,  Singapurze, Szwajcarii, Turcji, we Włoszech oraz na Węgrzech i Ukrainie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Vogel Burda Communications

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl