SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmysłowe e-finanse

Wydawnictwo Gruner und Jahr, portal finansowy Money oraz mBank uruchomiły nowy dział dla Pań - Twoje Finanse - w serwisie internetowym G+J

Twoje Finanse kierowane są przede wszystkim do Internautek - kobiet, czytelniczek popularnych kobiecych tytułów. Mają charakter przede wszystkim praktycznego poradnika finansowego, którego głównym zadaniem jest przybliżenie kobietom w prosty i przyjazny sposób skomplikowanej materii świata finansów. Nowy dział został podzielony na kilka kategorii, wśród których na uwagę zasługują - Co w finansach?, ABC Finansów, Zapytaj Eksperta.

W części Co w finansach? internautki znajdą zbiór artykułów poświęconych m.in. tematyce podatkowej oraz świadczeń emerytalnych. Obok artykułów znajdują się kalkulatory: emerytalny (Internautki mogą obliczyć swoją emeryturę z Otwartego Funduszu Emerytalnego oraz z ZUS-u) i walutowy (możliwość przeliczenia wg kursów średnich i celnych NBP). W niedalekiej przyszłości nowy dział zostanie rozszerzony o kolejne kalkulatory - m.in. podatkowy, odsetkowy, ryczałtowy, kredytowy, lokatowy.

W nowej sekcji dostępny jest słowniczek najważniejszych pojęć finansowych ABC Finansów. Internautki będą mogły w nim znaleźć zarówno definicję typowych, często spotykanych pojęć z zakresu finansów, np. bankomat, przelew jak i specyficznych, niespotykanych na co dzień, np. zastaw rejestrowy, alokacja czy lokata rentierska.

Twoje Finanse to nie tylko teoria. Wychodząc naprzeciw praktycznym oczekiwaniom internautek, została udostępniona możliwość zadawania pytań ekspertom przez formularz elektroniczny - Zapytaj Eksperta. Dodatkowo użytkowniczki raz w tygodniu będą mogły porozmawiać z ekspertem na chacie.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmysłowe e-finanse

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl