SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ZUS wydaje bezpłatną gazetę

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczyna wydawanie pierwszej w swej historii bezpłatnej gazety dla klientów.

Magazyn „ZUS dla Ciebie" ma się ukazywać raz w miesiącu i od stycznia będzie dostępny we wszystkich jednostkach ZUS. Papierowe wydanie jest częścią szerszego projektu edukacyjnego, realizowanego przez zakład od kilku miesięcy.
 
„ZUS dla Ciebie" jest popularnym magazynem o charakterze informacyjno-poradnikowym. W każdym numerze znajdą się aktualności z życia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, wyjaśnienia bieżących zmian w przepisach, artykuły edukacyjne omawiające podstawowe zasady związane z obowiązkiem opłacania składek i przyznawaniem prawa do świadczeń oraz wywiady z ekspertami. Będą też odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania, kalendarium ZUS z informacją o szkoleniach, „otwartych drzwiach” i współpracy instytucji z mediami oraz tabela z informacjami o aktualnych wysokościach wypłacanych składek i świadczeń.
Gazeta jest wydawana w nakładzie 60 tys. egzemplarzy i dostępna bezpłatnie we wszystkich oddziałach, inspektoratach i biurach terenowych ZUS w całym kraju.

- Chcemy żeby „ZUS dla Ciebie” był praktycznym przewodnikiem po gąszczu przepisów ubezpieczeniowych i w przyjaznej formie podpowiadał, radził i wyjaśniał wątpliwości. Chciałabym też, żeby nasz nowy magazyn przekonał, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie jest wrogiem swoich klientów – napisała w liście do czytelników pierwszego numeru Aleksandra Wiktorow, prezes ZUS.
Magazyn jest uzupełnieniem szeroko zakrojonej akcji edukacyjnej, której częściowa realizacja rozpoczęła się już w zeszłym roku. Jej pozostałe elementy to audycje telewizyjne i radiowe pod tym samym tytułem, przygotowywane we współpracy w Polskim Radiem i Telewizją Polską, a także strona internetowa „ZUS dla Ciebie" dostępna w ogólnym serwisie zakładu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ZUS wydaje bezpłatną gazetę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl