SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zwolnienia w Agorze

Agora tknie koszty i zapowiada zwolnienia: pracę stracić ma około 250 osób.

Agora SA - spółka medialna wydająca m.in. „Gazetę Wyborczą”, właściciel sieci billboardów i rozgłośni radiowych- przeprowadzi zwolnienia grupowe. Jak wynika z informacji, które spółka przekazała warszawskiemu urzędowi pracy, zatrudnienie zostanie zmniejszone o około 250 pracowników - podał "Dziennik".

- Zgodnie z naszymi zapowiedziami, zwieszenie efektywności operacyjnej spółki w średnim okresie należeć będzie do najważniejszych zadań kierownictwa Agory w najbliższych kilku miesiącach. Jesteśmy w trakcie prac. Analizujemy wszystkie procesy i przyglądamy się wszystkim kategoriom kosztów w celu ich optymalizacji. Będziemy informować o zwolnieniach w momencie wdrażania przyjętych rozwiązań - czytamy w lakonicznej odpowiedzi Agory o planowe zwolnienia przesłane wortalowi Wirtualnemedia.pl.

Zwolnienia obejmą „wszystkie grupy zawodowe” spółki, co oznacza, że także dziennikarzy pracujących w „Gazecie Wyborczej”. Mają one nastąpić od 20 września do 31 grudnia. Pracę straci około 250 osób.

Ostatni raz Agora przeprowadziła zwolnienia grupowe dwa lata temu. Pracę straciło wtedy około 500 osób. Obecnie w firmie zatrudnionych jest 3,6 tysiąca pracowników.

Dołącz do dyskusji: Zwolnienia w Agorze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl