Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-06-18

A A A POLEĆ DRUKUJ

4F wśród najemców NoVa Park

W dniu 16 czerwca 2012 roku w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – nastąpiło otwarcie sklepu sportowego 4F. To pierwszy salon tej marki na gorzowskim rynku.

4F to czołowa polska firma produkująca wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Głównymi atutami marki to wysoka jakość za przystępną cenę oraz szeroka oferta produktowa. Spółka działa zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Firma aktywnie angażuje się w sponsoring polskiego sportu. 4F jest m.in. głównym sponsorem skoczka narciarskiego Kamila Stocha.

„4F to kolejny najemca w naszej galerii z kategorii ‘Sport i rekreacja’. Systematyczne poszerzanie oferty NoVa Park właśnie w tym segmencie to dowód na to, że nasze centrum handlowe promuje aktywny styl życia. Serdecznie zapraszamy do nowego salonu sportowego, gdzie znajdą Państwo imponujące kolekcje sportowe, w sam raz na wakacyjne wojaże” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon 4F znajduje się na pierwszym piętrze i zajmuje powierzchnię 110 m2. Czynny jest w godzinach otwarcia NoVa Park.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są Futureal Management Poland Sp. z o.o. oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.





Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ