Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2019-02-26

A A A POLEĆ DRUKUJ

Bal charytatywny dla Kacperka w Miętowych Wzgórzach

 

W sobotę 9 lutego w Rezydencji Miętowe Wzgórza odbył się bal Otwartych Serc, którego celem było zebranie pieniędzy na zagraniczne leczenie, zmagającego się z glejakiem IV stopnia, 7-letniego Kacpra. Wydarzenie swoją obecnością uświetnili m.in. Marek Piekarczyk i Michał Milowicz, odbyła się również aukcja charytatywna.

Wojskowy klimat

Ze względu na pracę taty chłopca, który jest żołnierzem zawodowym z 2 Pułku Saperów z Kazunia  w wydarzenie zaangażowali się koledzy i koleżanki po fachu. Dzięki nim okolice Rezydencji Miętowe Wzgórza zmieniły się i nabrały surowego, wojskowego klimatu. Nieopodal bramy wjazdowej mundurowi w pełnym ekwipunku „kontrolowali” wybrane pojazdy, a przed wejściem do sali dwóch wojskowych ze specjalnie wyszkolonym psem „przeszukiwało”  niektórych gości. Żołnierki natomiast kierowały uczestników do odpowiednich stolików.

Licytacja dzięki gwiazdom

Głównym punktem sobotniego spotkania była licytacja, która dzięki podarowanym na nią wyjątkowym przedmiotom wzbudziła wielkie zainteresowanie. To chęć pomocy znanych i lubianych sportowców, a także uczestników balu pozwoliła na zbliżenie się do potrzebnej na leczenie kwoty i jest kolejnym krokiem w walce o zdrowie Kacpra. Wśród licytowanych fantów pojawiły się między innymi: koszulka piłkarza Krzysztofa Piątka, rękawice z autografem Różala, wyremontowana motorynka, piłka z podpisem Zbigniewa Bońka, kilka obrazów i wiele innych cennych przedmiotów. Osoba, która podczas licytacji kupiła przedmiot za najwyższą kwotę, otrzymała koronę przekazaną przez Miss Mazowsza 2009, którą mogła podarować swojej wybrance. Podczas wydarzenia udało się zebrać około 50 tysięcy złotych, natomiast kwota, jaka na ten moment widnieje na koncie Kacperka wynosi ponad 150 tysięcy złotych. – to dla nas bardzo ważne, że dzięki prowadzeniu miejsca takiego, jak Rezydencja Miętowe Wzgórza możemy przyczyniać się do czynienia dobra i w ten sposób dokładać naszą cegiełkę.  Bal charytatywny odbywa się u nas już po raz drugi i mamy nadzieję, że pomoc, która z niego płynie pomoże Kacperkowi w drodze do zdrowia – mówi Jakub Urbaniak, właściciel obiektu.

Gwiazdy dla Kacpra

Wśród gości, którzy poświęcili swój czas, aby uświetnić wydarzenie i pomóc w zbiórce na scenie pojawili się między innymi: Marek Piekarczyk z zespołem, Luka Rosi, Venus i Dagmara Kajdel. W wydarzeniu wzięli udział także Iwona Węgrowska, Michał Milowicz i Emilia Krakowska. Natomiast grupa młodych chłopaków z grupy Out Of Norm Crew pokazała również swoje umiejętności break dance.

 

 

Miętowe Wzgórza to położone w Trębkach Nowych pod Warszawą zaciszne, urokliwe miejsce. Otoczone Lasem Złotopolskim, leżące w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Strugi, o niezwykłych walorach krajobrazowych. Utrzymane w stylu Hampton wnętrza nadają obiektowi lekkości i elegancji. To miejsce idealne na wysokiej klasy przyjęcie weselne. Właścicielami Miętowych Wzgórz są młodzi, kreatywni ludzie, o dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie organizacji wesel i ślubów plenerowych. Od kilku lat prowadzą sąsiadujący Dwór Złotopolska Dolina, który na swoje przyjęcie wybrali m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ