Gorący temat

Aresztowano internautę, który od lat nielegalnie udostępniał płatne stacje tv. Nadawcy i operatorzy stracili 6 mln zł

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2015-11-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

Bezpłatne badania kardiologiczne pod hasłem „Zadbaj o swoje serce”

O serce należy dbać niezależnie od pory roku. Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Poczesna odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zadbaj o swoje serce”. W godzinach od 10:00 do 18:00 na terenie galerii handlowej Auchan będzie można wykonać badanie EKG, pomiar ciśnienia, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi, jak również skorzystać z porady dietetyka.

W ciągu 1 minuty serce dorosłego człowieka pom­puje 5–6 litrów krwi, a w ciągu całego dnia przepom­po­wuje ponad 7 tysięcy litrów. Warto je regularnie badać i dbać, by działało sprawnie. Bezpłatne badania kardiologiczne pod hasłem „Zadbaj o swoje serce”, które odbędą się w galerii handlowej Auchan, adresowane są do wszystkich osób pełnoletnich.

Badania będą przeprowadzane w specjalnie wydzielonych stanowiskach na terenie galerii handlowej. Po rejestracji pacjent będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego, obliczyć wskaźnik BMI (wskaźnik masy ciała) oraz przejść badanie EKG. Obecni na miejscu lekarze będą interpretować wyniki badań i dadzą pacjentom wskazówki dotyczące ewentualnego dalszego leczenia.

Podczas akcji będzie można wysłuchać wykładu na temat zdrowego, zbilansowanego odżywiania, a  każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie skonsultować się z dietetykiem i zaplanować korzystną dla układu krążenia dietę.

Bezpłatne badania w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zadbaj o swoje serce”, organizowanej przez Telemedycynę Polską S.A. odbędą się 21 listopada 2015 r. w Centrum Handlowym Auchan Poczesna  przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej, w godzinach od 10:00 do 18:00. Udział w badaniach jest bezpłatny.

„Zadbaj o swoje serce” jest ogólnopolską kampanią edukacyjno – profilaktyczno – społeczną, organizowaną w formie bezpłatnych badań przesiewowych przez spółkę Telemedycyna Polska S.A. nieprzerwanie od 2006 roku. Celem Kampanii jest wzrost świadomości w zakresie profilaktyki chorób serca, w szczególności nadciśnienia tętniczego i hipercholesterolemii, które zbierają w Polsce wysokie żniwo. Kampania ma za zadanie edukować w temacie, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa profilaktyka, zdrowy styl życia oraz odpowiednia dieta. Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie www.zadbajoswojeserce.pl

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ