Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-02-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

BMW Inchcape Motor Warszawa dealerem roku BMW Motorrad!

Inchcape Motor Warszawa po raz pierwszy w historii uzyskał tytuł Dealera Roku 2016 BMW Motorrad. Czołowy dealer BMW, MINI i BMW Motorrad, odpowiada za ponad 10% sprzedaży wszystkich motocykli BMW w Polsce, które stają się coraz częściej wybieraną marką przez fanów jednośladów w Polsce.

W zeszłym roku warszawski oddział Inchcape Motor Polska sprzedał łącznie 131 sztuk nowych motocykli BMW Motorrad, co stanowiło 54% wzrost sprzedaĹźy rok do roku. Był to jednocześnie najlepszy wynik wśród wszystkich dealerów BMW Motorrad w Polsce (drugi w klasyfikacji sprzedał 116 nowych pojazdów) oraz jeden z najwyĹźszych wzrostów w całej sieci. Zeszłoroczne wyniki sprzedaĹźowe były istotnym kryterium przyznania warszawskiemu salonowi Inchcape tytułu Dealera Roku 2016 BMW Motorrad.

Według danych SAMAR-u, w  2016 roku zarejestrowano w Polsce 49.734 nowych motocykli, co oznacza spadek o 8,4% w stosunku do roku 2015. W tym samym czasie BMW Motorrad sprzedał ponad 1300 motocykli i odnotował ponad 11% wzrost względem roku wcześniejszego.

Inchcape Motor to prestiĹźowa sieć dilerska działająca w 29 krajach i zatrudniająca ponad 15000 pracowników. W skali globalnej firma prowadzi 300 salonów dealerskich. Od swojego debiutu na polskim rynku, blisko 13 lat temu, marka Inchcape wielokrotnie była honorowana tytułami branĹźowymi. Inchcape Polska to 7-krotny dealer roku BMW, 3-krotny dealer roku MINI oraz najlepszy dealer BMW Motorrad roku 2016. Ponad to, wrocławski salon BMW Inchcape Motor znalazł się w 2015 roku na czele listy najlepszych salonów samochodowych w Polsce, wg badania przeprowadzonego przez firmę International Service Check (ISC). 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ