Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-04-23

A A A POLEĆ DRUKUJ

Centrum Handlowe NoVa Park startuje z konkursem na Facebooku

NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim – uruchomiła na swoim fanpage na Facebooku konkurs „Moje pierwsze zakupy”. Akcja trwa od 20 kwietnia 2012 roku od godziny 17:00 do 28 kwietnia 2012 roku do godziny 17:00.

Konkurs „Moje pierwsze zakupy” udostępniony jest na fanpage NoVa Park w postaci specjalnej aplikacji. Mogą wziąć w nim udział tylko osoby, które ,,lubią” profil NoVa Park na Facebooku. Konkurs polega na odpowiedzi na pytanie dotyczące wspomnień odnośnie pierwszych zakupów w nowo otwartej gorzowskiej galerii. Każdego dnia Komisja Konkursowa wybiera najciekawszą odpowiedź spośród opublikowanych.

„Otwarcie galerii było wielkim wydarzeniem. Odwiedziło nas tysiące osób, które zdecydowały się na zakupy w NoVa Park. Specjalnie dla nich zorganizowaliśmy konkurs Moje pierwsze zakupy. Chcemy poznać ich wrażenia, opinie i odczucia, jakie towarzyszyły im w czasie pierwszych dni. Klienci, którzy polubią  fanpage Nova Park na Facebooku i w ciekawy sposób opowiedzą nam o swoich pierwszych zakupach mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej akcji” – mówi Katarzyna Najdzik, marketing manager w Apsys Polska, zarządcy galerii NoVa Park.

Każdy uczestnik konkursu może zagrać tylko jeden raz w ciągu dnia i wygrać tylko raz w przeciągu trwania akcji. Nagrodami w konkursie „Moje pierwsze zakupy” są suszarki ufundowane przez drogerię Rossmann.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz udziału w konkursie: https://www.facebook.com/NoVaParkGorzow/app_218501608211344

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz Caelum Development.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ