Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-09-29

A A A POLEĆ DRUKUJ

Coca-Cola z Pucharem FIFA World Cup 2022TM w Polsce!

·      22. września oficjalnie powitano Puchar Mistrzostw Świata FIFA TM w Polsce.

·      Dla konsumentów Puchar został udostępniony w dniu 23.września na PGE Narodowym, gdzie Coca-Cola przygotowała specjalną strefę kibica oraz szereg atrakcji, które pozwoliły wspólnie celebrować to historyczne wydarzenie.

 

Coca-Cola zaprasza fanów piłki nożnej do spotkania z najbardziej kultowym symbolem piłki nożnej i doświadczenia prawdziwej magii największego i najbardziej oczekiwanego wydarzenia sportowego na świecie – 2022 FIFA World CupTM. W swojej kampanii PIŁKA TO MAGIA / BELIEVING IS MAGIC Coca-Cola rozgrzewa piłkarskie emocje i przybliża magię turnieju. Dzięki marce każdy kibic i fan sportu, został zaproszony do zbliżenia się do tego samego oryginalnego trofeum FIFA World Cup TM, które FIFA wręcza zwycięskiej drużynie FIFA World Cup TM. Dla tysięcy była to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby być blisko trofeum, o które zagrają najlepsze piłkarskie drużyny świata.

 

„Coca-Cola wierzy, że wspólne kibicowanie w czasie najważniejszych wydarzeń sportowych to niezwykły moment dla każdego fana sportu. Kampania PIŁKA TO MAGIA / BELIEVING IS MAGIC stworzona z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata FIFA 2022 powstała z myślą o wszystkich kibicach, którzy już za niespełna dwa miesiące zasiądą na trybunach i przed telewizorami, wspierając swoją drużynę w drodze po zwycięstwo, doświadczając niezapomnianych, sportowych emocji” – powiedziała Natalia Stroe, General Manager Coca-Cola Polska i Kraje Bałtyckie.

 

„Jako ceniony i długoletni partner FIFA, Coca-Cola odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu niezwykłych doświadczeń kibicom FIFA World CupTM na całym świecie i upowszechnia naszą wizję uczynienia piłki nożnej prawdziwie globalną dyscypliną” - powiedział Romy Gai, Chief Business Officer FIFA. „Nasi przyjaciele z Coca-Cola od wielu lat wspierają FIFA i najważniejsze piłkarskie wydarzenie jakim są Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej, a my doceniamy ich działania, które inspirują i angażują fanów z całego świata celebrujących prawdziwe święto piłki nożnej”.

 

Wraz z Pucharem do Polski zawitała gwiazda piłki nożnej, Marcel Desailly, francuski piłkarz, zdobywca Mistrzostw Świata w 1998. Na konferencji prezentującej Puchar Mistrzostw Świata FIFA TM, który zawitał do Polski, legenda footbalu opowiedziała jakie emocje towarzyszyły jej podczas walki o tę wyjątkową nagrodę.

 

FIFA World Cup TM Trophy Tour by Coca-Cola rozpoczęła się w maju 2022 roku w Dubaju i dotrze do 51 krajów piłki nożnej, a po raz pierwszy odwiedzi wszystkie 32 kraje kwalifikujące się do FIFA World Cup TM. Od 22 do 24 września Puchar na swojej trasie gościł w Polsce, zapraszając fanów do kibicowania swoim drużynom i celebrowania wielkiego święta sportu jakim są Mistrzostwa Świata.

Słowa kluczowe:FIFA, Coca-Cola

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ