Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-08-27

A A A POLEĆ DRUKUJ

Duży metraż – duże możliwości

Duże mieszkanie stwarza bardzo szerokie możliwości do aranżacji. Większa powierzchnia mieszkalna to także duże pole do popisu dla dekoratorów wnętrz, którzy nieograniczani przestrzenią mogą realizować swoje wizje. Inwestycja przy ulicy Pogodnej 36 w pełni to umożliwia.

W trzypiętrowym budynku, wybudowanym u zbiegu ulic: Krańcowej i Pogodnej są jeszcze do kupienia mieszkania przekraczające metraż 60m2. To trzypokojowe lokale z przestronną kuchnią, łazienką i holem. Większy metraż mieszkania to przede wszystkim optymalna przestrzeń dla człowieka. Jeżeli decydujemy się na mieszkanie o dużym metrażu, a w przyszłości planujemy zamieszkać w nim z rodziną, to 68m2 będzie w sam raz. Każdy z domowników znajdzie dla siebie miejsce i odrobinę intymności. Katarzyna Cebulak, właścicielka Studia Projektowego Mudo Design, radzi jak urządzić takie mieszkanie. – W mieszkaniach o dużych metrażach zdecydowanie można planować funkcję poszczególnych pomieszczeń zależnie od potrzeb kupujących. Jeśli przewidujemy, że będzie potrzebny nam kolejny pokój, kuchnię możemy zaaranżować w salonie jako aneks – mówi projektantka.

W przestronnym salonie zaprojektowanym przez dewelopera świetnie wyglądać będą ciężkie i ciemne regały, stoły oraz narożna kanapa.
W sypialni, która w mieszkaniu może przekraczać 10m2 warto pomyśleć nad dodatkową aranżacją garderoby. Łazienka to ponad 7m2. Taką przestrzeń warto wykorzystać i urządzić w kreatywny sposób. - Duża łazienka pozwoli nam na zastosowanie bardzo modnych dziś kafelków o wymiarach 60x60cm. Jeśli mamy odpowiednią ilość miejsca warto również pomyśleć o bidecie – dodaje Cebulak. Na ścianach można położyć kafle wyłącznie w miejscach w których są potrzebne (przy zlewie, wannie i WC), a pozostałą część ściany pomalować specjalną farbą przeznaczoną do łazienek.

Większe mieszkanie to także możliwość łatwiejszego dobrania mebli. Przy mniejszych metrażach często jesteśmy zmuszeni do zamawiania mebli na zamówienie, aby optymalnie dopasować je do rozmiarów i funkcji pomieszczenia. Przy dużym metrażu łatwiej dobrać meble z katalogu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

Podejmując decyzję o zakupie mieszkania warto przemyśleć kwestię powierzchni. To inwestycja na lata więc szukając swojego lokum – warto zainwestować w mieszkanie dające większe możliwości aranżacji, takie które w sposób elastyczny dopasuje się do naszych rosnących potrzeb. Jeśli w przyszłości będziemy chcieli zamieszkać w nim z rodziną, w takim mieszkaniu swobodnie możemy wydzielić osobne pokoje dla dzieci, sypialnię dla rodziców czy cichy kącik do pracy dla siebie. Warto wziąć pod uwagę te aspektu już na etapie planowania zakupu i wybrać dobrą opcję „większego mieszkania na przyszłość” – mówi Jacek Bernach, Prezes CRH Żagiel DOM.

Mieszkania przy Pogodnej 36 to nie tylko duża przestrzeń, ale też świetna lokalizacja. Inwestycja znajduje się w pobliżu dużych supermarketów takich jak Makro, OBI czy Galeria Lubelska, a dojazd do centrum nie zajmie więcej niż 10 minut.

Informacje na temat metraży i cen mieszkań przy ul. Pogodnej 36 w Lublinie można znaleźć na stronie internetowej firmy CRH Żagiel DOM www.zagieldom.pl.
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ