Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2015-05-29

A A A POLEĆ DRUKUJ

Dzień Otwarty w Atrium Geo w Katowicach

Dzień Otwarty w Atrium Geo w Katowicach

Już 30 maja w biurze sprzedaży mieszkań przy ulicy Rolnej 17b/2 w Katowicach w godzinach 9:30 – 13:30 odbędzie się Dzień Otwarty inwestycji Atrium Geo B. Wydarzenie, którego organizatorem jest Grupa Deweloperska Geo będzie okazją do zapoznania się z ofertą cenową dewelopera.

Na kompleks Atrium Geo, znajdujący się na granicy dzielnic Brynów i Ligota, składają się 2 czteropiętrowe budynki liczące łącznie 120 mieszkań. W ramach inwestycji Atrium Geo B dostępne są jeszcze 44 dwu- i trzypokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu - od 43,45 m2 do 74,91 m2. Dla wygody mieszkańców w budynkach zainstalowano windy oraz przewidziano podziemny parking.

W pobliżu Atrium Geo znajdują się trasy linii autobusowych 154 i 296 oraz tramwajowych 6, 14, 16 i 19, co stanowi o dobrym skomunikowaniu osiedla z resztą miasta. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również sklepy spożywcze, m.in. Biedronka czy Aldi, apteki, poczta oraz szkoły i przedszkola. Dojazd do centrum samochodem lub komunikacją zajmuje około 10 minut.

Między budynkami znajduje się zielony dziedziniec – atrium, dostępny wyłącznie dla mieszkańców, od którego inwestycja wzięła swoją nazwę. Mieszkania na parterze od strony dziedzińca posiadają ogródki, a niektóre na pierwszym i drugim piętrze wyposażone są w komfortowe tarasy, wszystkie posiadają też balkony – mówi Monika Sobczyńska, Specjalista ds. Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo.

W związku z planowanym na 30 maja Dniem Otwartym deweloper przygotował specjalną ofertą promocyjną, w ramach której ceny mieszkań zaczynają się już od 4550 zł/m2.

Więcej informacji na temat inwestycji Atrium Geo znaleźć można na stronie internetowej http://www.geogrupa.pl oraz na profilu Facebook Mieszkanie bez tajemnic

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ