Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-11-18

A A A POLEĆ DRUKUJ

E.Leclerc wspiera wielodzietne rodziny

E.Leclerc w Lublinie za aktywny udział w programie „Rodzina Trzy Plus” został wyróżniony przez Prezydenta Miasta Krzysztofa Żuka tytułem „Podmiot Przyjazny Dużej Rodzinie za rok 2014”.

Urząd Miasta w Lublinie od kilku lat prowadzi program „Rodzina Trzy Plus”, dzięki któremu rodziny, które posiadają trójkę lub więcej dzieci mogą korzystać z wielu stałych i tymczasowych ulg w instytucjach miejskich oraz w firmach działających na terenie miasta. W ramach programu Rodzina Trzy Plus E.Leclerc oferuje dla rodzin posiadających Kartę „Rodzina Trzy Plus” 20 % rabat na artykuły szkolne, niemowlęce, książki, zabawki i tekstylia dziecięce. E.Leclerc przy ulicy Tomasza Zana 19 w Lublinie za ułatwianie zakupu dóbr i towarów został mianowany Partnerem Miasta Lublin za rok 2014.

5 listopada 2014 za aktywny udział w programie przyczyniający się do poprawy warunków życia wielodzietnych rodzin Prezydent Miasta Krzysztof Żuk  nagrodził E.Leclerc tytułem i statuetką „Podmiot Przyjazny Dużej Rodzinie za rok 2014”. Tytuł ten został przyznany na podstawie głosów oddawanych przez rodziny biorące udział w programie „Rodzina Trzy Plus”, a E.Leclerc zwyciężył jako jeden ze 123 podmiotów zgłoszonych do konkursu.  Nagrodę wręczono w Muzeum Lubelskim na specjalnie zorganizowanej Gali Finałowej konkursu w obecności przedstawicieli Kancelarii Prezydenta RP, rządu, radnych, Burmistrzów i Wójtów Gmin Powiatu Lubelskiego, rodzin i przedsiębiorców.

-To dla nas wspaniała wiadomość. Mija trzeci rok naszego uczestnictwa w Programie, a nagrodę otrzymaliśmy już drugi rok z rzędu. Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie i powód do dumy. – powiedziała po odebraniu nagrody Edyta Tkaczyk Dyrektor E.Leclerc w Lublinie- Ta nagroda uświadamia nam również jak dokładnie oferowane przez nas preferencje przy zakupach trafiają w oczekiwania i potrzeby dużych rodzin.- dodała Dyrektor Tkaczyk.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ