Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-03-16

A A A POLEĆ DRUKUJ

Extor przekształca się w spółkę akcyjną

Extor - firma specjalizująca się w obsłudze księgowej i płacowej – z dniem 27.12.2011 roku zmieniła formę prawną ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.) na spółkę akcyjną (S.A.). Postanowienie w tej sprawie wydał Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS.

Spółka finalizuje również proces podniesienia o 2 mln PLN kapitału własnego, by przygotować innowacyjną ofertę dla mikroprzedsiębiorstw.

-To istotny krok w dalszym rozwoju Extor. Decyzja o tej zmianie jest wynikiem naszej strategii biznesowej, zakładającej dywersyfikację oferty. Zmieniając formę prawną zyskujemy nie tylko powiększenie potencjału organizacyjnego, ale też potwierdzenie wiarygodności biznesowej– mówi Rafał Strzelecki, prezes zarządu Extor.

Prezesem zarządu pozostał Rafał Strzelecki, natomiast funkcję przewodniczącego rady nadzorczej pełni Patrycja Strzelecka. Zmiana formy prawnej nie wpływa na bieżącą działalność Extor oraz nie zmienia jej zobowiązań czy umów z partnerami biznesowymi.

Biuro rachunkowe Extor działa od 1994 roku. Firma zatrudnia obecnie ponad 80 specjalistów i obsługuje 150 podmiotów prawnych z kapitałem zarówno polskim, jak i zagranicznym. Firma prowadzi usługi outsourcingowe z zakresu księgowości, kadr i płac oraz szeroko pojętego wsparcia biznesu dla branż: handlowej, produkcyjnej, usługowej, budowlanej i deweloperskiej, a także dla sektora finansowego. W 2011 roku Extor znalazł się w gronie laureatów programu Przedsiębiorstwo Fair Play.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ