Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-10-16

A A A POLEĆ DRUKUJ

FIBERGLASS – nowe narzędzia w ofercie JUCO

Ludzie od prawieków używali prostych narzędzi ręcznych. Najstarsze z nich były wykonane z kamienia i drewna. Do dziś najbardziej popularne są młotki i siekiery, gdyż przydają się przy wielu pracach. Obecnie technologia ich produkcji została jednak znacząco udoskonalona. Wysokiej jakości rozwiązania tego typu, kute ze stali, znajdziemy w ofercie polskiej firmy – JUCO, która poszerzyła swoją ofertę o nową linię: FIBERGLASS.

Jakie narzędzia ręczne wybrać? Przede wszystkim solidnie wykonane, trwałe i ergonomiczne. Gwarancją wysokiej jakości jest ponadto zakup rozwiązań od producenta, który tradycyjne techniki kowalskie łączy z innowacjami technologicznymi. Warto mieć w swoim domu choćby kilka podstawowych i wielofunkcyjnych wyrobów. Czasem potrzebujemy przecież zawiesić obraz – nie obejdzie się zatem bez młotka, a innym razem porąbać drewno do kominka – przyda się więc siekiera, ale… młotek młotkowi nierówny, a siekiera siekierze. Z dobrym produktem w ręku nawet najcięższa praca staje się przyjemna i wymaga mniej wysiłku, dlatego decyzja zakupowa powinna być przemyślana. – Z myślą o osobach, które żadnych obowiązków domowych się nie obawiają, wprowadziliśmy do oferty atrakcyjne cenowo narzędzia z serii FIBERGLASS, których znakiem rozpoznawczym jest trzon wykonany z włókna szklanego. Można je z powodzeniem wykorzystywać do wszelkich zadań remontowych i budowlanych. Przydadzą się z pewnością w każdym domu i będą służyć przez długie lata – tłumaczy Daniel Światłoń, Kierownik Działu Technicznego JUCO.

Siekiera i młotek JUCO z serii FIBERGLASS posiadają kute części robocze, szlifowane i hartowane indukcyjnie, co zapewnia wysoką trwałość. Ich trzony zostały wykonane z włókna szklanego w kolorze żółtym i wyposażone dodatkowo, dla wygody użytkownika, w gumę antypoślizgową TRP. Rękojeści wyrobów są z kolei trzykomponentowe, co świadczy o wysokiej jakości wyrobów. Producent uzupełnia ponadto siekierę o gumową osłonkę na ostrze, dzięki czemu można ją bezpiecznie przechowywać i transportować.

***

JUCO – producent narzędzi ręcznych kutych ze stali, to firma w 100% polska, zarządzaną rodzinnie, która korzeniami sięga do tradycyjnej sztuki kowalskiej, ale jednocześnie otwiera się na innowacje technologiczne. Te cztery filary są podstawą sukcesu biznesowego przedsiębiorstwa z Sułkowic. Marka ma nie tylko doskonałe zaplecze produkcyjne, lecz także jest jedynym w Polsce producentem narzędzi ręcznych, wykonującym swoje produkty w ojczystym kraju. W asortymencie firmy znajduje się ponad 600 pozycji.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ