Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-02-07

A A A POLEĆ DRUKUJ

GAL - międzynarodowy certyfikat jakości

W listopadzie ubiegłego roku firma GAL otrzymała Międzynarodowy Certyfikat Jakości – Primus Nominatus – jakość procesów zarządzania.

Kapituła Branżowego Centrum Badań i Certyfikacji (BCBC) pod przewodnictwem dr Adama Włodzimierza Huczyńskiego, na podstawie przeprowadzonej kwalifikacji i audytu wyróżniło firmę GAL za "gwarantowaną jakość produkowanych preparatów, suplementów diety i kosmetyków w oparciu o naturalne składniki oraz za wkład na rzecz promocji medycyny i kosmetyki naturalnej. Primus Nominatus (łac. Nominowany Najdoskonalszym) jest certyfikatem jakości przyznawanym co dwa lata.
Certyfikat ten jest kolejnym wyróżnieniem w dorobku polskiej firmy. Do tej pory czterokrotnie wyróżniano ją w prestiżowych konkursach. Pierwsze wyróżnienie przypadło na rok 2006, kiedy to preparat Prostagal otrzymał elitarny "Brązowy Laur Konsumenta" przyznany przez redaktora naczelnego Przeglądu Gospodarczego. Rok później kolejny produkt - Galomega został odznaczony jako "Produkt Roku" przez prestiżowe czasopismo dla farmaceutów – "Świat Farmacji" w kategorii "Preparat obniżający poziom cholesterolu". W latach 2008 i 2009 kolejny z rodzimych preparatów - TRAN otrzymał pierwsze miejsce w plebiscycie przeprowadzonym wśród aptekarzy jako "najczęściej polecany w kategorii preparaty immunostymulujące".
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ