Gorący temat

Michał Pol przeprosił za porównanie pączków do piersi. „Niestosowne, niefortunne słowa”

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-02-13

A A A POLEĆ DRUKUJ

Galeria Katowicka rozdaje zakochanym bilety do kina

 

Galeria Katowicka z okazji Święta Zakochanych przygotowała dla wszystkich par fantastyczną niespodziankę. Już wkrótce w centrum handlowym do odbioru będzie 100 podwójnych wejściówek na dowolnie wybrany seans filmowy. Aby je zdobyć wystarczy wziąć udział w walentynkowym konkursie - jego zasady są niezwykle proste i zapewne spodobają się wszystkim uczestnikom! Akcja rusza 14 lutego.

Zbliżające się Walentynki to doskonała okazja do spędzenia czasu z najbliższą osobą. Pomysłów, jak uczcić to wydarzenie jest wiele, a wśród nich jeden sprawdzony od lat  – wspólny seans w kinie. Katowicka taką możliwość przygotowała aż dla dwustu osób –   uczestników walentynkowej zabawy. Co zatem zrobić, aby wziąć w niej udział? Na swoim Instagramie w module InstaStory trzeba zamieścić filmik, na którym uwieczniony zostanie buziak z bliską osobą. Tworząc nagranie należy skorzystać z dedykowanego filtra, a następnie opatrzyć wideo hasztagiem #KatoKissKamera i oznaczyć w nim profil @galeria_katowicka. Gotowe!

- Mamy nadzieję, że nadchodzące Walentynki przyniosą wszystkim wiele radości i cudownych chwil spędzonych w gronie bliskich osób. Wierzymy, że tę wyjątkową okazję dodatkowo urozmaici Państwu udział w naszej zabawie. Do wygrania jest 100 podwójnych biletów na wybraną projekcję w Multikinie. Jest więc o co walczyć – mówi Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Ponadto w Katowickiej na uczestników zabawy czekać będą słodkie upominki oraz wysłannicy patrona zakochanych, którzy chętnie pomogą w stworzeniu najlepszych InstaStories. Co więcej walentynkowa ekipa będzie miała przy sobie telefony, które w razie potrzeby posłużą do nagrania filmików. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowano! Konkursowe buziaki będzie można zobaczyć na dużym ekranie w strefie foodcourt.

Akcja rozpocznie się 14 lutego i potrwa w godz. 12:00-19:00. Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem: https://tiny.pl/t6gqk. Zapraszamy do udziału!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ