Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-01-14

A A A POLEĆ DRUKUJ

Holger Kliebe nowym Dyrektorem Finansowym (CFO) i członkiem zarządu SER Group

  • Nowy CFO wzmacnia Zarząd SER Group w celu zwiększenia dynamiki M&A (fuzji i przejęć) 

  • Holger Kliebe wnosi do SER Group bogate, międzynarodowe doświadczenie eksperta w dziedzinie finansów

  • Jako menedżer Holger Kliebe reprezentuje energiczne, innowacyjne podejście do roli CFO


(Bonn, 12 stycznia, 2022r.) 

Z dniem 1 stycznia 2022 roku, SERgroup Holding International GmbH powołała Holgera Kliebe na stanowisko Dyrektora Finansowego (CFO) oraz członka zarządu. SER Group jest wiodącym dostawcą oprogramowania ECM, zapewniającego inteligentne zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie.

Nowy CFO Holger Kliebe został powitany w szeregach SER Group jako ekspert w dziedzinie finansów z bogatym międzynarodowym doświadczeniem. W swojej nowej roli odpowiedzialny będzie za obszary: finansów, controllingu, prawny, infrastruktury, przetwarzania zamówień i administracji.

SER Group znana jest na całym świecie z doskonałych rozwiązań cyfrowych w zakresie inteligentnego zarządzania treściami i automatyzacji procesów, a jej potencjał rynkowy i perspektywy wzrostu są ogromne. Wspólnie z Zarządem zamierzam ten potencjał wykorzystać. Biorąc pod uwagę tendencję wzrostową, jaką notuje SER Group, osoba na stanowisku CFO ma tutaj kluczowe znaczenie. Zamierzamy jeszcze mocniej skoncentrować się na zwiększeniu wartości usług dla naszych klientów, co jest podstawą sukcesu w branży. To podejście jest istotne również w obszarach, gdzie nie występuje bezpośredni kontakt z klientem. Moim celem w firmie jest stworzenie wysoce innowacyjnego ekosystemu, wykorzystującego w pełni nowoczesne technologie. Nie mogę się doczekać wyzwań, jakie przyniesie współpraca z SER Group – mówi Kliebe.

Przed rozpoczęciem pracy w SER Group, Holger Kliebe pełnił funkcję Dyrektora ds. Finansów i Administracji oraz członka zarządu w INFORM GmbH, międzynarodowej firmie zajmującej się oprogramowaniem. Był również członkiem rady nadzorczej Logisticar GmbH i zajmował stanowiska kierownicze w spółkach takich jak Klaus Steilmann GmbH & Co. KG oraz Grünenthal Group. Nowy CFO posiada ponad 18-letnie doświadczenie w finansach, zarówno na poziomie operacyjnym, jak i strategicznym. 

– Holger Kliebe to doskonały menedżer i ceniony ekspert w dziedzinie finansów. Dzięki dynamicznemu podejściu oraz technicznemu know-how w dziedzinie oprogramowania i digitalizacji, idealnie do nas pasuje. Jego wiedza w zakresie rozwoju strategicznego oraz fuzji i przejęć zapewni nam realne wsparcie, co pomoże przyspieszyć rozwój SER Group – komentuje dr John Bates, Executive Chairman w SER Group. 


O SER Group

 

SER Group jest wiodącym dostawcą oprogramowania do inteligentnego zarządzania informacjami w oparciu o platformę obsługi treści Doxis4. Codziennie ponad pięć milionów użytkowników korzysta z Doxis4. Wykorzystując połączone ECM, BPM, współpracę i usługi kognitywne, duże firmy, korporacje, władze publiczne i organizacje projektują cyfrowe rozwiązania do inteligentnego zarządzania informacjami i procesami. SER Group ma ponad 35 lat doświadczenia i zatrudnia ponad 630 pracowników w 22 lokalizacjach na całym świecie.


Słowa kluczowe:SER Group, ECM

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ