Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-02-15

A A A POLEĆ DRUKUJ

IAB Polska nawiązuje współpracę partnerską z iSlay w zakresie optymalizacji treści na stronach

iSlay to firma specjalizująca się w analityce content marketingu, która posiada autorski system do badania zaangażowania użytkowników na stronach www oraz mierzenia atrakcyjności stron dla social media i wyszukiwarek. 

 

W ramach współpracy zapewnia IAB Polska monitoring stron iab.org.pl oraz dimaq.pl, w celu dokładnego zbadania znajdujących się na nich treści. Dzięki zaawansowanej analityce można sprawdzić, które artykuły są czytane i polecane, a które tylko odwiedzane przez użytkowników oraz jak realnie wyglądają ich zachowania podczas wizyt na stronach.

 

Osoby pracujące nad budową strony lubią mieć informacje o tym, jak czytelnicy reagują na ich publikacje. Właśnie takich danych dostarcza iSlay. Jesteśmy przekonani, że współpraca pozwoli na zoptymalizowanie treści stron należących do IAB Polska i przełoży się na efektywny biznes mówi Tomasz Wileński, CEO w iSlay.

 

W IAB Polska zrzeszamy najważniejsze podmioty działające na polskim rynku reklamy cyfrowej. iSlay, jako jedna z naszych firm członkowskich, nie tylko angażuje się w nasze statutowe działania na rzecz branży digitalowej, ale także poprzez nawiązaną współpracę pomaga nam jako organizacji rozwijać się od strony marketingowej.  mówi Agata Gołuchowska, menedżer ds. komunikacji i marketingu w IAB Polska.

Słowa kluczowe:IAB Polska, iSlay

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ