Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-11-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

Idą święta! Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja! – świąteczna akcja Coccodrillo

Święta to idealna okazja, aby w kreatywny sposób spędzić czas ze swoim dzieckiem. Misją Coccodrillo jest kreatywne wyrażanie siebie, dlatego w ten szczególny czas chcemy zachęcić dzieci i rodziców do wspólnej, kreatywnej zabawy! Pokażcie nam swoje świąteczne dzieła – własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, prezenty, dekoracje domu lub inne świąteczne projekty. Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody!

 

Zadanie konkursowe

Wraz z dzieckiem wykonaj kreatywny projekt świąteczny, np. ozdoby choinkowe, prezenty, kartki świąteczne lub inne świąteczne projekty. Technika dowolna. Projekt powinien być stworzony wspólnie przez rodzica i dziecko. Zdjęcia Waszych prac należy umieścić pod postem konkursowym na profilu Coccodrillu na Faceboooku.

 

Atrakcyjne nagrody

Trzy najbardziej kreatywne prace zostaną nagrodzone kodem rabatowym do wykorzystania w sklepie internetowym Coccodrillo.eu o wartości 500 zł. Do wygrania jest także 10 zestawów klocków Blocki (wysłane losowo).

 

Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2020 roku! Powodzenia!

 

Ale to nie koniec…  wszystko…

Na wszystkich, którzy zrobią zakupy w sklepie internetowym Coccodrillo.eu za minimum 100 zł otrzymają klocki Blocki w prezencie (wysyłane losowo)! Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ