Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-08-18

A A A POLEĆ DRUKUJ

III RAFAKO Półmaraton Racibórz: Ruszyła licytacja startowej Jedynki

Odliczamy dni do rozpoczęcia III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Start 27 sierpnia o godz. 10.00, a tymczasem w portalu Allegro.pl ruszyła licytacja pakietu startowego nr 1. Prowadzi ją Stowarzyszenie Społeczno- Artystyczne „Pracownia Przyszłości”. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację 5,5- letniego Michała Junki zmagającego się z przewlekłym schorzeniem nerek. 

 

Każdy, kto chce wesprzeć małego Michałka w jego walce z chorobą może wziąć udział w Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz biegu charytatywnym, którzy 27 sierpnia o godz. 9.00 poprzedzi półmaratoński dystans. Wpisowe wynosi 20 zł i nie ma limitów liczby startujących, wystarczy dopisać się do listy i opłacić „startowe”: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3249. Każda wpłacona złotówka, to nieoceniona pomoc dla rodziny Michałka. 

 

Dodatkowo, w portalu Allegro.pl wolontariusze Pracowni Przyszłości uruchomili aukcję charytatywną, na której już można licytować unikalny pakiet startowy z numerem „Jeden” na III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Licytacja potrwa do 24 sierpnia do godz. 15.12. Można ją znaleźć pod adresem:http://allegro.pl/show_item.php?item=6929759046.

 

Podczas ubiegłorocznej edycji RAFAKO Półmaraton Racibórz biegacze okazali wielkie serce i dzięki temu udało się nazbierać 16 tys. zł, które przekazano na zakup sprzętu, leczenie i rehabilitację Wiktorii i Jurka. Tym razem na pomoc czeka Michał. 

 

 Autor: Justyna Korzeniak, Adventure Media

 

 

***

III RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia 2017 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków i bieg charytatywny. Półmaraton wpisuje się w projekt 4Biegu Racibórz, będący jedną z propozycji świętowania obchodów 800-lecia nadania praw miejskich Raciborzowi. 

Szczegóły dotyczące III RAFAKO Półmaraton Racibórz znajdują się na stronie internetowej: http://www.4biegiraciborz.pl/ oraz na oficjalnym Fanpage biegu: https://www.facebook.com/4-BIEGI-Racib%C3%B3rz-377826059090363/.

 

 

***

KONTAKT:

Justyna Korzeniak

justyna.korzeniak@adventure.media.pl 

tel: 530 534 539 

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

fax 32 417 01 70

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ