Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-08-06

A A A POLEĆ DRUKUJ

JAK DBAĆ O LOJALNOŚĆ KLIENTÓW? GALERIA KATOWICKA MA NA TO SPOSÓB

 

Aplikacja i program lojalnościowy Galerii Katowickiej rosną w siłę. W pierwszym półroczu 2018 roku w aplikacji zarejestrowano już blisko 42 tys. paragonów, a ich wartość zdecydowanie przekroczyła 8 mln zł. Systematycznie rośnie też liczba nowych użytkowników aplikacji. W tym momencie Navishopper pobrany został już 62 tys. razy. Do sukcesu programu lojalnościowego z pewnością przyczyniają się niecodzienne akcje i konkursy, jak ten, w którym na zwycięzców czekał luksusowy rejs po Adriatyku.

Aplikacja i program lojalnościowy Galerii Katowickiej kontynuują dynamiczny rozwój. W pierwszym półroczu 2018 roku aplikację Navishopper na urządzeniach mobilnych zainstalowano ponad 8 tys. razy. Na chwilę obecną darmowa aplikacja dostępna w Google Play lub AppStore pobrana została łącznie prawie 62 tys. razy. Użytkownicy doceniają funkcjonalność aplikacji, korzystając na co dzień z ofert i zniżek dostępnych na terenie centrum handlowego, a także z nawigacji ułatwiającej poruszanie się po obiekcie. Ponad 33 tys. osób to uczestnicy programu lojalnościowego. Galeria Katowicka w zamian za lojalność klientów od stycznia do lipca 2018 roku wydała ponad 4 600 nagród. Jest to pierwszy program lojalnościowy w Polsce, wdrożony w galerii handlowej z tak dużym sukcesem.

- Wysoki i zarazem stabilny przyrost nowych uczestników programu lojalnościowego zawdzięczamy dobrze skonstruowanym i regularnie wprowadzanym programom aktywizującym – mówi Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej. – Nasza ostatnia wyjątkowa akcja to uruchomienie konkursu, w którym do wygrania był tygodniowy rejs po Adriatyku ekskluzywnym katamaranem. Dzięki takim działaniom, pomimo wejścia w życie ustawy ograniczającej handel w niedziele, wartość rejestrowanych paragonów utrzymała się na stałym poziomie - około 1,3 – 1,4 miliona złotych w skali miesiąca – dodaje Joanna Bagińska.

W pierwszym półroczu 2018 roku średnia miesięczna liczba rejestrowanych paragonów w aplikacji Galerii Katowickiej wyniosła ok 7 tys., wartość zakupów „lojalnych” klientów to ponad 8 milionów złotych!

Lojalnościowy rejs po Adriatyku

W celu aktywizacji obecnych i pozyskania nowych członków programu lojalnościowego, Galeria Katowicka uruchomiła konkurs „Przeżycia życia: dołącz do załogi”. Warunkiem uczestnictwa w zabawie było zrobienie zakupów za minimum 50 zł w jednym ze sklepów, punktów usługowych lub gastronomicznych Galerii Katowickiej. Po zarejestrowaniu paragonu, uczestnicy mieli za zadanie zaproponować „przeżycie życia” do zrealizowania w następnej edycji konkursu wraz z kreatywnym hasłem promującym ich pomysł. Co dwa tygodnie, po zakończeniu kolejnych etapów konkursu, do załogi katamaranu Galerii Katowickiej dołączały dwie osoby. Z początkiem czerwca w tygodniowy rejs po Adriatyku luksusowym jachtem wybrało się 8 szczęśliwych klientów. Relację z każdego dnia wyprawy można było śledzić w kanałach społecznościowych Galerii Katowickiej.    

O aplikacji Navishopper

Aplikacja Navishopper to pierwsze tego typu rozwiązanie w Europie, łączy w sobie kilka funkcjonalności: program lojalnościowy z regularnymi nagrodami i konkursami dla stałych klientów, moduł kuponów cyfrowych z ofertami i zniżkami do zrealizowania na terenie centrum handlowego oraz precyzyjną osobistą nawigację w technologii beacon, ułatwiającą poruszanie się po czteropiętrowym obiekcie.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ