Gorący temat

CMWP krytykuje wyrok ws. wpisu Ziemkiewicza o Dryjańskiej. „Sankcje są nieadekwatne do czynu, wywołają autocenzurę”

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2019-08-23

A A A POLEĆ DRUKUJ

Jak stworzyć zieloną oazę w swoim domu?

A gdyby tak zaszyć się i schronić w przyjaznej przestrzeni? Bez konieczności udawania się w dzicz… Idąc za inspiracją kolekcji Urban Jungle Villeroy & Boch, stworzyć zieloną oazę we własnym domu – wcale nie na uboczu, tylko w sercu miasta. Spokojne miejsce relaksu oraz kreatywności. Egzotyczne, świetliste, eleganckie i dyskretne.

Kolekcja płytek ściennych i podłogowych Urban Jungle Villeroy & Boch sprawdzi się doskonale w kuchni, łazience i salonie kąpielowym oraz na większej, otwartej przestrzeni hallu, aneksu kuchennego czy salonu. Jak również w sypialni, bawialni lub pracowni – wszędzie tam, gdzie miło przebywać pośród liści, w otoczeniu w zieleni, beżu, bieli i  szarości.  

Dyskretny dekor

Naturalne i dyskretne wzory są prawdziwym ukojeniem dla zmysłów. Oczy zmęczone miejskimi feeriami barw, kontrastów i detali docenią dyskretny, organiczny dekor płytek Urban Jungle white grey jungle, które inspirację czerpią z cienia roślin oraz... z niedosłowności. Jest liść. I jest fantazja na temat liścia. Światło, cień, zarys, zabawa. Przyjemność znajdzie w niej oko minimalisty oraz znawcy sztuki – widząc ciekawe nawiązania do wyrobów rękodzielniczych w stylu terrazzo.

Oaza spokoju i… kreatywności!

Zieleń koi, uspokaja i sprawia, że zaczynamy myśleć kreatywnie. Nie bez powodu kolor ten nazwano ulubioną barwą wynalazców. Dzięki niej ludzki umysł wraca na swoje naturalne, twórcze tory. Fakt ten warto wziąć pod uwagę projektując przestrzeń coworkingową, domowy gabinet lub artystyczne atelier. Od wylewki aż po sufit! Zaczynając od płytek podłogowych Urban Jungle greige i kontrastując je barwną płaszczyzną ścian wyłożonych płytkami Urban Jungle green mix.

Soczysta zieleń i subtelne szarości

Z jednej strony soczyste kolory, bogactwo odcieni zieleni oraz wzór, w którym można zabłądzić niczym pośród egzotycznej, równikowej roślinności – liść na liściu, splątany gaj. Z drugiej strony umowność dekoru zatopionego w subtelnej szarości. Motyw ten sam – efekt i atmosfera inna. I za to właśnie projektanci uwielbiają kolekcję płytek ściennych i podłogowych Urban Jungle.

Zjawiskowa. Zaskakująca. Ze smakiem! Z fantazją. Wiecznie zielona! Urban Jungle niejedno ma imię oraz niejednego zwolennika i zwolenniczkę. Niejedną też przestrzeń zmieniła już w oazę spokoju i kreatywności. Wachlarz możliwości wykorzystania tej kolekcji jest szeroki i pozostawia duże pole do popisu dla właścicieli oraz projektantów wspomnianych wnętrz. Między innymi za sprawą rozwiązania koncept3, które umożliwia idealne dopasowanie szkliwionych płytek ściennych, gresu porcelanowego oraz szkliwionej kamionki – od podłogi aż po sufit! Dzięki koncepcji3 możliwe jest stworzenie spójnych i atrakcyjnych pomieszczeń.

Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przestrzeniach tworzonych z myślą o pracy lub społecznych interakcjach – w nowoczesnych biurowcach, w szkołach językowych oraz konferencyjnych salach; w klimatycznych kawiarniach i hotelach; na recepcjach i w poczekalniach. Niech stanie się zieleń!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ