Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-05-26

A A A POLEĆ DRUKUJ

Kamera pokładowa – pomoc w identyfikacji napraw środków transportu

 

Axis Communications prezentuje urządzenie AXIS P3925-LRE – nową, solidną i kompaktową kamerę pokładową do użytku zewnętrznego.

 

Nowa kamera została stworzona z myślą o potrzebach branży transportowej i jest zgodna z normami branżowymi, w tym EN50155 i EN45545-2. Urządzenie jest zaprojektowane tak, by mogło monitorować widok z boku autobusów, pociągów i innych pojazdów. Może również wpierać w identyfikacji koniecznych napraw, a więc w utrzymaniu taboru. Przykładowo, może monitorować zużycie taśmy kolektora pantografu.

 

Kamera oferuje doskonałą jakość obrazu w HDTV 1080p. Dzięki Forensic WDR zapewnia wysokojakościowe nagranie, nawet jeśli występują w nim zarówno ciemne, jak i jasne obszary. Dodatkowo, technologia Lightfinder zapewnia ostre, kolorowe obrazy, również w słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki wbudowanej podczerwieni, urządzenie może być stosowane do monitoringu w całkowitej ciemności.

 

Model AXIS P3925-LRE oferuje ulepszone funkcje bezpieczeństwa, takie jak podpisane oprogramowanie sprzętowe i funkcja bezpieczny start, które pozwalają zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi i zabezpieczyć system. Dodatkowo, funkcja wykrywania wstrząsów wysyła automatyczne powiadomienie, jeśli kamera zostanie naruszona.

 

Najważniejsze cechy:

        Zgodność z EN50155 i EN45545-2

        Oświetlenie IR i EIS

        Technologie Lightfinder i Forensic WDR

        Podpisane oprogramowanie i bezpieczny start

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ