Gorący temat

7,52 mln widzów meczu Polska-Słowacja w TVP1, TVP Sport i TVP 4K (dane minuta po minucie)

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-12-10

A A A POLEĆ DRUKUJ

Katowicka włącza Święta bez stresu!

 

Czas przygotowań do Świąt nie powinien być powodem do niepokoju. Przekonuje o tym Galeria Katowicka, która uruchomiła bezpłatną usługę pakowania prezentów oraz elfie doradztwo podarunkowe. Na klientów czekają również kolejne nowości i zmiany… A wszystko po to, by włączyć Święta bez stresu!

Nie masz pomysłu, jak zapakować prezent? A może nie wiesz, co kupić najbliższym pod choinkę, bo „wszystko już było”? Nie ma problemu – od 4 grudnia w Katowickiej Elfy pakują prezenty, a od 18 grudnia pojawi się tu nowa grupa Elfów, która w mgnieniu oka przybiegnie na ratunek zapominalskim i odkładającym zakup podarunków na ostatnią chwilę.

Pakowanie po kokardkę

Największe wrażenie na bliskich zrobią upominki, które zostały starannie zapakowane w piękny papier i kolorową wstążkę. Katowicka ruszyła do pomocy tym, którzy dotychczas, idąc na łatwiznę, wrzucali prezenty do papierowych toreb. Od 4 grudnia każde zakupy za minimum 50 zł nagradzane są darmową usługą pakowania po samą kokardkę. Utalentowani pomocnicy Mikołaja nie boją się niestandardowych kształtów i wymiarów, więc każda rzecz zyska odpowiednią oprawę, by potem trafić pod choinkę.

Super Elfy gotowe do pomocy

Przedświąteczny stres związany z brakiem pomysłu na prezenty to już wspomnienie. Od 16 grudnia grupa Super Elfów online, na stronie internetowej Galerii Katowickiej, będzie wspierać wszystkich tych, którzy zapomnieli lub nie mieli dotychczas czasu na myślenie o upominkach! A od piątku (18 grudnia) Elfy pojawią się też w Katowickiej! Wciśnięcie specjalnego przycisku przywoła na ratunek świątecznych doradców, gotowych pomóc przy wyborze odpowiednich prezentów.

Więcej miejsca na paczki

Galeria Katowicka we współpracy z firmą InPost zadbała również o tych, którzy zamawiają prezenty do paczkomatów. Na parkingu mieszczącym się na poziomie -2 stanął nowy punkt, z którego bezpiecznie można już odbierać zamówienia. Również skrytki paczkomatu na placu przed Galerią zostaną niedługo powiększone, by pomieścić jeszcze więcej przesyłek. Część najemców Galerii Katowickiej świadczy także usługę Click&Collect, polegającą na zamawianiu produktów online z odbiorem osobistym w sklepie.

Świąteczne stoiska, nowe marki i usługi

Galeria Katowicka i jej najemcy pracują pełną parą, aby wesprzeć odwiedzających podczas grudniowych zakupów. Poza podarunkami warto pomyśleć o dekoracjach, które nadadzą domowym wnętrzom odpowiedniej oprawy. W Katowickiej pojawiły się czasowe świąteczne stoiska, na których można nabyć oryginalne ozdoby do domu czy na choinkę. Stroiki, serwetki i pachnące świeczki można znaleźć w lokalu na poziomie -1, a bombki do przystrojenia bożonarodzeniowego drzewka na stoisku na tym samym poziomie.

A to nie koniec nowości.

- W przerwie pomiędzy zakupami można skorzystać z ekspresowej pielęgnacji dłoni i usługi manicure u nowego najemcy Quick Nails Bar - mówi Stefania Kempa, Tenants Relationship Manager Galerii Katowickiej. - Poszukujących literackich bestsellerów do nowo otwartego lokalu zaprasza Księgarnia Świat Książki. Lokalizację zmienił też salon Inter Optyk – modne oprawki oraz badania wzroku czekają na klientów na poziomie 0. Na tym samym poziomie można znaleźć także nowe stoisko producenta i importera biżuterii modowej Beryl, gdzie doradcy pomogą wybrać wymarzone kolczyki czy olśniewający naszyjnik – dodaje Stefania Kempa.

W Katowickiej jak zawsze bezpiecznie

Galeria Katowicka działa w najwyższym reżimie sanitarnym, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim klientom. Regularnie odkażane są powierzchnie wspólne, dezynfekowane najczęściej dotykane elementy. Ważne jest również przestrzeganie zasad zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu, szczególnie w kolejkach do sklepów i kas, które w tym okresie mogą być wyjątkowo długie. Dbanie o siebie nawzajem sprawia, że zakupy w Galerii Katowickiej są bezpieczne i pozwalają się cieszyć świąteczną atmosferą.

Słowa kluczowe:Galeria Katowicka, prezenty

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ