Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-06-02

A A A POLEĆ DRUKUJ

Kingston Technology przedstawia Kingston FURY

 

Firma Kingston Technology Europe Co LLPspółka stowarzyszona firmy Kingston Technology Company Inc., przedstawiła Kingston FURY ― nową markę swoich wydajnych produktów dla pasjonatów i graczy. Wykorzystując wielki sukces pamięci HyperX, Kingston zmienił nazwę swojej gamingowej serii modułów pamięci DRAM, systemów pamięci Flash i dysków SSD na Kingston FURY. Zainwestował zasoby i wiedzę z obszaru swojej głównej działalności, aby stworzyć wydajne produkty nowej generacji.

 Seria Kingston FURY stanowi kontynuację ewolucji najnowocześniejszych pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy. Kingston, największy na świecie niezależny producent pamięci, wykorzystał w tych nowych produktach trzy dekady doświadczenia w obszarze technologii, testowania, produkcji i obsługi klienta.  Jako lider w dziedzinie pamięci DRAM ma wszystko, co jest potrzebne – pasję, zaangażowanie i zasoby, aby sprawić, że rozwiązania Kingston FURY będą najlepsze na rynku w swojej kategorii.

Od 2002 roku dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Kingston zdobył wiele nagród i ustanowił wiele rekordów częstotliwości taktowania. Teraz rozpoczyna nową erę w dziedzinie pamięci DRAM i flash o dużej wydajności. W tym sektorze Kingston zawsze miał mocną pozycję za sprawą technologii, produkcji, testowania i obsługi klienta na najwyższym światowym poziomie.

„Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej marki Kingston FURY, która reprezentuje moduły pamięci o największej wydajności, zaprojektowane z myślą o graczach i pasjonatach komputerów PC” ― mówi Bernd Dombrowsky, VP Sales & Marketing w Kingston EMEA. „Naszą najmocniejszą stroną są znakomitej jakości moduły pamięci DRAM i rozwiązania pamięci flash. To im Kingston zawdzięcza pozycję globalnego lidera rynku. Dbamy o wydajność i niezawodność produktów, a nasza marka przyciąga zarówno entuzjastów technologii, jak i pracowników”.

Kingston wkrótce przedstawi pełny asortyment modułów pamięci DDR4 i DDR3 marki Kingston FURY, a w IV kwartale wprowadzi na rynek oczekiwane moduły DDR5, które obecnie poddawane są testom kompatybilności i testom weryfikacyjnym z udziałem producentów płyt głównych.

Seria Kingston FURY będzie obejmować następujące kategorie produktów:

·       Kingston FURY Renegade: Znakomita szybkość, małe opóźnienia, niesamowita wydajność. Lider pod względem wydajności wśród najnowocześniejszych produktów (z podświetleniem i bez podświetlenia RGB) z częstotliwością taktowania pamięci DDR4 do 5333 MHz.

·       Kingston FURY Beast: Znakomita, bardzo wydajna i ekonomiczna nowa wersja popularnej pamięci Kingston dla pasjonatów i graczy (pamięci DDR3 i DDR4 z podświetleniem i bez podświetlenia RGB), z częstotliwością taktowania do 3733 MHz. 

·       Kingston FURY Impact: Wyjątkowo wydajny moduł pamięci SO-DIMM na potrzeby laptopów, NUC i innych małych komputerów PC (pamięci DDR3 i DDR4) z częstotliwością taktowania do 3200 MHz. 

 

Nowa marka, w której wykorzystano nazwę popularnych pamięci FURY, obecnych na rynku od 2014 roku, przejęła pałeczkę, aby kontynuować tradycję firmy Kingston, jaką jest dostarczanie coraz bardziej wydajnych i niezawodnych pamięci DRAM dla pasjonatów i graczy. Kingston zaangażowany w środowisko gamingowe, wkrótce globalnie ogłosi dołączenie do zespołu Kingston FURY licznych drużyn e-sportowych.

Słowa kluczowe:kingston;

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ