Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-06-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

Klimas Wkręt-met ze sklepem stacjonarnym w czeskiej PradzeKlimas Wkręt-met konsekwentnie realizuje strategię ekspansji międzynarodowej. Tym razem producent informuje o otwarciu sklepu stacjonarnego w czeskiej Pradze. Oficjalne otwarcie oraz Dzień Otwarty dla klientów odbędzie się 26 czerwca.

Marka KLIMAS Wkręt-met jest obecna na rynku zamocowań od ponad 30-tu lat. Jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów i klientów indywidualnych. Firma prowadzi sprzedaż poprzez szeroką dystrybucję w sklepach, hurtownikach, składach budowlanych poprzez przedstawicieli handlowych oraz sklep internetowy e-klimas.com, skierowany do partnerów B2B. Producent prężnie działa w 60 krajach na całym świecie. Marka cieszy się coraz większym zainteresowaniem w Indiach, gdzie działa już 9 punktów dystrybucji z silnymi zespołami handlowymi w takich miastach jak Pune czy na cejlońskiej Sri Lance. W tym roku marka otworzyła oddział we Francji, w ramach którego w tym rejonie działają przedstawiciele handlowi, a teraz przychodzi kolej na sąsiadów z Czech, gdzie poza strukturą handlową uruchomiony zostaje pierwszy na terenie Czech stacjonarny, markowy sklep KLIMAS Wkręt-met.

Klimas Wkręt-met rozkręca się w Czechach

Pierwszy w Pradze sklep stacjonarny KLIMAS Wkręt-met został zlokalizowany w obrębie centrum handlowego Nehvizdy. Imponująca przestrzeń lokalu to ponad 400 m2. Pozwala to na ekspozycję szerokiego asortymentu KLIMAS Wkręt-met dostępnego od ręki, ale też na komfortowe zakupy dla wszystkich klientów.

Nasi klienci biznesowi, a także wszyscy, którzy w danym momencie potrzebują naprawić coś w domu, lub są miłośnikami majsterkowania znajdą tu wszystko co potrzebne jest do mocowania izolacji, montażu konstrukcji stalowych i drewnianych, ale także niezbędne elementy do montażu we wnętrzu, takie jak kołki i kotwy do mocowania do betonu, dowolnej cegły, gazobetonu czy płyty gipsowo-kartonowej. Specjaliści z różnych branż, między innymi stolarskiej, montażowo-budowlanej, instalatorskiej, czy meblowej znajdą tu ponad 3000 produktówz zakresu technik zamocowań, akcesoriów do elektronarzędzi oraz chemii budowlanej. Każdy z klientów może liczyć również na fachową pomoc i doradztwo naszych ekspertów w wyborze odpowiednich rozwiązań  – mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu w Klimas Wkręt-met.

Inauguracja i dzień otwarty dla klientów

Firma zaplanowała uroczystą inauguracje oraz dzień otwarty w nowopowstałym czeskim punkcie Klimas Wkręt-met. Podczas tego wydarzenia na wszystkich odwiedzających będą czekać liczne promocje, porady ekspertów, a także szkolenia i pokazy produktów. Jak mówi Maciej Strychalski: W ostatnim czasie rozwijaliśmy nasze narzędzia online, które mają na celu możliwość kontaktu z klientami z całego świata. nie zapominamy jednak o  rozwoju bezpośredniej sieci sprzedaży, która wciąż jest najlepszym sposobem na budowanie trwałych relacji biznesowych. Dlatego wielkie otwarcie, które zaplanowaliśmy na 26 czerwca, to święto nie tylko firmy KLIMAS Wkręt-met, ale również wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów, z którymi możemy się wreszcie spotkać w takiej formie, po ponad rocznej izolacji.

Partnerem wydarzenia jest marka MILWAUKEE®, światowy lider wśród producentów akumulatorowych elektronarzędzi dedykowanych profesjonalistom. W czasie pokazów, szkoleń i konkursów, każdy z uczestników będzie miał okazję sprawdzić i przetestować wszystkie produkty technik zamocowań Klimas Wkręt-met przy użyciu elektronarzędzi MILWAUKEE®. Obecność partnera nie jest przypadkowa. Obie marki uzupełniają się produktowo jeśli chodzi o ofertę, ale też kierują się podobną misją dostarczania trwałych i niezawodnych rozwiązań dla szerokiego grona wykonawców.

Fot. Klimas Wkręt-met

KLIMAS WKRĘT-MET to wiodący, polski producent najwyższej jakości technik zamocowań. Firma posiada cztery zakłady produkcyjne – w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i Wanatach k. Częstochowy, wyposażone w najbardziej innowacyjną w Europie halę wtryskarek, magazyn centralny oraz zaawansowane laboratorium.

Producent systematycznie rozwija się na rynku krajowym i eksportowym; obecnie jego wyroby docierają do ponad 60 państw na świecie. Dzięki doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, współpracy z producentami różnych branż, nowym inwestycjom oraz dialogowi z klientami, marka Klimas Wkręt-met od 30 lat jest synonimem najwyższej jakości zamocowań, stosowanych w branży budowlanej.


KLIMAS WKRĘT-MET   / TheImagine

Słowa kluczowe:KLIMAS WKRĘT-MET

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ