Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-05-10

A A A POLEĆ DRUKUJ

Modne zakupy z NoVa Park

NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim – przygotował dla swoich klientów specjalną akcję promocyjną. Każdy, kto w dniach 12-13 oraz 19-20 maja 2012 roku odwiedzi gorzowską galerię i zrobi zakupy na kwotę minimum 100 złotych otrzyma modną torbę zakupową z logotypem NoVa Park.

Elegancka i wygodna torba na zakupy z logo NoVa Park to prezent dla klientów, którzy w dniach 12-13 oraz 19-20 maja zrobią w centrum handlowym zakupy za minimum 100 złotych. Promocja dotyczy wszystkich punktów usługowo-handlowych zlokalizowanych w galerii. Upominek można odebrać na terenie NoVa Park za okazaniem paragonu.

„Ludzie lubią dostawać prezenty, dlatego Centrum Handlowe NoVa Park wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. W ciągu dwóch kolejnych weekendów rozdawać będziemy modne torby zakupowe wszystkim, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych w naszej galerii. Otrzymany upominek jest nie tylko praktyczny, ale także zgodny z najnowszymi trendami. Trwa właśnie moda na ekologiczny styl życia, a posiadanie torby wykonanej z materiału przyjaznemu środowisku doskonale się w ten trend wpisuje. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji i życzę udanych zakupów” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Akcja promocyjna będzie trwać przez najbliższe dwa weekendy, tj. 12-13 oraz 19-20 maja 2012 roku.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są Futureal Management Poland Sp. z o.o. oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ