Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2016-04-29

A A A POLEĆ DRUKUJ

Moto-Profil z kolejnym awansem na liście największych polskich firm

Moto-Profil, właściciel marki ProfiAuto, wzmocnił swoje miejsce na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw. W aktualnym rankingu „Rzeczpospolitej” dystrybutor części i akcesoriów motoryzacyjnych z Chorzowa awansował aż o 33 pozycje. To już kolejny wzrost pozycji spółki w tym prestiżowym, biznesowym zestawieniu.

Moto-Profil znalazł się na 345 miejscu na liście 500 największych polskich przedsiębiorstw 2016, opracowanej przez redakcję „Rzeczpospolitej”. To awans aż o 33 pozycje w porównaniu z ubiegłorocznym rankingiem. Przy układaniu listy uwzględniano dane finansowe, m.in. przychody ze sprzedaży, które w przypadku Moto-Profil wzrosły o niemal 10 procent.

– Cieszymy się, że nasza codzienna praca owocuje w ten sposób. Ranking „Rzeczpospolitej” po raz kolejny pokazał, że biznesowa droga jaką obraliśmy, przynosi rezultaty. Dobrze też, że na liście 500 największych firm znajdują się zarówno producenci samochodów i podzespołów, jak i przedstawiciele rynku aftermarket – mówi Piotr Tochowicz, prezes zarządu Moto-Profil sp. z o.o.

Lista 500 największych polskich przedsiębiorstw to zestawienie przygotowywane przez redakcję „Rzeczpospolitej” od 18 lat. Jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych rankingów biznesowych.


dostarczył infoWire.pl
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ