Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2019-09-10

A A A POLEĆ DRUKUJ

Naturalnie na śniadanie

Dobrze skomponowane śniadanie to klucz do dobrego samopoczucia. Każdy zdrowy posiłek odżywia ciało, stymuluje metabolizm i zwiększa odporność. Bez drugiego śniadanie nie będziemy mogli skoncentrować się w pracy czy w szkole. Nasz mózg potrzebuje bowiem do wytężonej pracy energii, którą dostarcza również białko. Nie wychodź z domu bez śniadania. Drugie miej zawsze w pobliżu. Są nam one niezbędne.

Naukowcy, dietetycy, trenerzy są zgodni. Jedzmy śniadania. Nie wychodźmy z domu na czczo, bo to może nadwyrężyć i osłabić nasz organizm. Jedzmy śniadanie mniej obfite jeśli odczuwamy mniejszy głów. Jeśli późno zjedliśmy poprzedniego dani kolację, niech poranny posiłek będzie mniej energetyczny. Ale w momencie gdy śniadanie było lekkie koniecznie przygotujmy „coś” solidnego na wynos,  do pracy lub szkoły. Znakomitym dodatkiem do porannego posiłku będę bogate w zdrowe białko wędliny naturalne marki Hańderek.

Sukces szkolny dzięki śniadaniom
Zacznijmy od aktualnych statystyk - z różnych powodów (spóźnienia, lenistwo, braki w lodówce) aż 40% dzieci wychodzi do szkoły bez śniadania. A jak tłumaczą dietetycy to wielki błąd. Dziecko musi zjeść poranny posiłek, aby móc prawidłowo funkcjonować i chłonąć wiedzę. Dobrze zbilansowany posiłek bogaty w białko pomoże dzieciom uniknąć zmęczenia, da im energię do porannej aktywności na lekcjach. Za sprawą sytego i odżywczego śniadania lepiej poradzą sobie ze stresem. Zdrowy posiłek pozwoli im dłużej zachować koncentrację dzięki czemu z większym „apetytem” będą chłonąć wiedzę. Poranny posiłek nie musi być skomplikowany. Polecamy kanapkę z pełnoziarnistego pieczywa z plastrem naturalnej SZYNKI Z WĘDZARNI marki Hańderek, która w swoim składzie nie ma konserwantów. Wędlina ta została doceniona Złotym Paragonem 2019 przez Kupców Polskich. Do śniadania dorzucamy również sezonowe warzywo – pomidor, ogórek lub paprykę. Nie zapomnijmy o ciepłym napoju – może nim być owocowa herbata. Na szybkie i energetyczne śniadanie można również zaserwować, szczególnie dzieciom ciepłe, wysokiej jakości PARÓWECZKI Z SZYNKI marki Hańderek.

Naturalnie lunchbox
Śniadanie musi być zdrowe, tak jak wszystkie pozostałe 4 posiłki, które spożywamy w ciągu dnia. Zwykła kanapka do lunchbox’a to już za mało. Drugim apetycznym posiłkiem może okazać się potrawa zbliżona do sałatki z wykorzystaniem zbóż, warzyw i mięsa. Świetnym pomysłem jest przygotowanie poprzedniego dnia wieczorem kaszy, makaronu lub ryżu ze świeżymi warzywami i odżywczą porcją białka. Doskonałym dodatkiem będzie krojona w kostkę wysokiej jakości wędliny marki Hańderek. Do szkolnych oraz tych zabieranych do pracy lunchbox’ów proponujemy SZYNKĘ TRADYCYJNĄ oraz SCHAB TRADYCYJNY – wędliny te nie zawierają żadnych konserwantów. Ich świeżość oraz wysokowartościowe białko uczynią z drugiego – obowiązkowego – posiłku poza domem prawdziwą przyjemność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zakładu Przetwórstwa Mięsnego Hańderek
www.hańderek.com.pl. Zapraszamy do naszych sklepów firmowych

www.handerek.com.pl

 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ