Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-07-31

A A A POLEĆ DRUKUJ

Nowa wystawa w Akademii w Bronowicach

 

Po okresie zawieszenia, spowodowanym sytuacją epidemiologiczną w kraju, ponownie ruszyła wystawa w Akademii w Bronowicach. Po raz kolejny miłośnicy sztuki mogą podziwiać kunszt na najwyższym poziomie - ekspozycję pt. „Wewnątrz wnętrza”. W nowym lokalu, zlokalizowanym na poziomie +1, swoje prace prezentują studenci Katedry Sztuk Pięknych na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wystawa czynna będzie do połowy września.                                   

Wystawa „Wewnątrz wnętrza” w Akademii w Bronowicach prezentuje wyjątkowe prace ukazujące formowanie wspólnej przestrzeni. Dzieła posiadają swoją właściwą autonomię, wysokie walory warsztatowo-formalne, ale przede wszystkim estetyczną intrygę pozwalającą na odpowiedni odbiór prezentowanego dzieła oraz owocne poszukiwanie piękna. Wybór dokonany przez pedagogów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych to obiekty malarsko-rysunkowe i rzeźbiarsko-kompozycyjne znakomicie uwypuklające rozwój artystycznej świadomości i wrażliwości studentów.    

Wystawa „Wewnątrz wnętrza” w Akademii w Bronowicach (Galeria Bronowice, ul. Stawowa 61) czynna jest codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-21.00, a w soboty i niedziele handlowe w godz. 9.00-21.00.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ