Gorący temat

Tomasz Lis nie jest w ciężkim stanie zdrowotnym. „Wszystko pod kontrolą”

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2019-07-15

A A A POLEĆ DRUKUJ

Nowe centrum stomatologiczne LUX MED

 

Grupa LUX MED otworzyła nowe, wysokospecjalistyczne centrum stomatologiczne na warszawskim Mokotowie. To druga w Warszawie placówka dentystyczna uruchomiona przez firmę na przestrzeni ostatniego miesiąca. Pierwsi pacjenci zostali przyjęci 15 lipca.

Nowa placówka oferuje leczenie dentystyczne w pełnym zakresie, w tym stomatologię dziecięcą, zachowawczą, implantologię, ortodoncję i protetykę. W centrum można wykonać też zaawansowane badania diagnostyczne.

- To już szósta placówka, która od początku roku rozpoczęła działalność w ramach obszaru LUX MED Stomatologia. Chcemy oferować naszym pacjentom – zarówno tym małym, jak i dorosłym - kompleksową opiekę dentystyczną w jednym miejscu. Nowe centrum stomatologiczne doskonale wpisuje się w ten model działania – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Centrum zlokalizowane jest przy ul. Domaniewskiej 48 w Warszawie. Znajduje się tu sześć nowoczesnych gabinetów dentystycznych.

Nasze placówki stomatologiczne otwieramy w pobliżu centrów biurowych i komunikacyjnych. Podążamy za pacjentem i chcemy być tam, gdzie spędza on najwięcej czasu – mówi Daniel Petryczkiewicz, szef projektu rozwoju stomatologii w Grupie LUX MED

Nowe centrum stomatologiczne przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00. Z usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci, niezależnie od tego, czy posiadają abonament medyczny w LUX MED. 

W czerwcu br. LUX MED otworzył też placówkę dentystyczną na warszawskim Wilanowie, przy ul. Rzeczpospolitej 1. Grupa LUX MED tworzy obecnie największą sieć stomatologiczną w Polsce, liczącą blisko 200 własnych gabinetów i blisko 70 centrów medycznych.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 230 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6500 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Słowa kluczowe:LUX MED

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ