Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-03-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

Nowe kamery od Axis dla lotnisk, logistyki i transportu publicznego

 

Axis Communications wprowadza nowe kamery sieciowe z serii AXIS P13. Te solidne i szybkie w działaniu stałopozycyjne kamery typu box pełną funkcję odstraszającą oraz umożliwiają obserwowanie osób i obiektów na rozległych obszarach, zapewniając obraz wysokiej rozdzielczości.

 

Kamery są dostępne w dwóch wersjach: na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewniają znakomite odwzorowanie szczegółów dzięki rozdzielczości 5 MP i 4K. Modele wewnętrzne, czyli kamery sieciowe AXIS P1377 i AXIS P1378, są całkowicie wolne od chlorowanych i bromowanych środków, wykorzystywanych często do zmniejszania palności, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Świetnie sprawdzą się na lotniskach, w strefach przeładunku towarów i systemach transportu publicznego.

 

Zastosowana w kamerach technologia Axis Forensic WDR pozwala uzyskiwać wysokiej jakości obraz nawet wtedy, gdy obserwowana scena obejmuje zarówno ciemne, jak i jasne partie. Natomiast technologia Axis Lightfinder zapewnia ostry i barwny obraz nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo modele zewnętrzne, czyli kamery sieciowe AXIS P1377-LE i AXIS P1378-LE, są wyposażone w technologię Axis OptimizedIR, umożliwiającą dozór w całkowitej ciemności.

 

Zastosowany w urządzeniach nowoczesny procesor Axis pozwala na zastosowanie udoskonalonych funkcji zabezpieczeń, które zapewniają integralność i autentyczność oprogramowania sprzętowego kamery. Wymienne obiektywy oraz obsługa i-CS z silnikiem sprawiają, że klient może zmieniać optykę w zależności od swoich potrzeb. Nowe urządzenia są także wyposażone w bardzo wydajną technologię Axis Zipstream, obsługującą formaty H.264 i H.265, która znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową.

 

Najważniejsze cechy i funkcje nowych kamer:

          Rozdzielczości 5 MP i 4K

          Elektroniczna stabilizacja obrazu

          Modele z technologią OptimizedIR

          Podpisane oprogramowanie sprzętowe i funkcja „bezpieczny start”

          Technologia Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265

          Modele niezawierające chlorowanych i bromowanych środków zmniejszających palność

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ