Gorący temat

Netflix z rekordowym zyskiem i tylko 4 mln nowych subskrybentów, traci na giełdzie

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-04-07

A A A POLEĆ DRUKUJ

Nowe oblicze kawy i mini słodkości na Circle K

 

Jeszcze smaczniejsza i bardziej aromatyczna kawa, w połączeniu ze słodkimi mini wypiekami w promocyjnej cenie, to nowa gastronomiczna oferta sieci Circle K. By jeszcze bardziej umilić klientom pobyt na stacjach, Circle K przedłuża promocję „Zbieraj litry” do 11 maja. Za zatankowane paliwo klienci mogą wygodnie zapłacić korzystając z aplikacji.     

Na stacjach Circle K klienci mogą wybierać z wielu rodzajów kaw, komponując swoją ulubioną – np. mleczną latte, kremowe cappucciono albo mocne espresso. Wszystkie kawy Circle K są aromatyczne i pobudzające, a teraz dodatkowo dostępne w nowej odsłonie! To właśnie klienci, którzy cenią kawę oferowaną na stacjach sieci, zdecydowali o jej nowym obliczu. Dla miłośników tego gorącego napoju Circle K przygotowało dwie nowe mieszanki: Soft Espresso, która dodawana jest do kaw mlecznych, oraz Soft Coffee, która jest głównym składnikiem kaw czarnych. Obie charakteryzują się dłuższym procesem wypalania ziaren, dzieje się to
w niższej temperaturze, co pozwala na wydobycie bardziej słodkich aromatów z ziaren. Dzięki takiemu zabiegowi kawa jest pełniejsza w smaku i bardziej aromatyczna, a jej przyjemny posmak pozostaje na dłużej.

Pyszna kawa smakuje jeszcze lepiej… ze słodką przekąską. Mini warkocz klonowy oraz mini kwadrat z białym serem to nowe wypieki, które klienci Circle K mogą skosztować na stacjach
w specjalnej, mini cenie 1,49 zł przy zakupie kawy.

To jednak nie koniec promocji. Uczestnicy programu lojalnościowego Circle K EXTRA mogą korzystać z przedłużonej akcji "Zbieraj litry", zdobywając rabaty na paliwo i myjnię gratis, do 11 maja. Za każdy zatankowany litr paliwa klienci otrzymują punkty, a po zatankowaniu łącznie 50 litrów paliwa, voucher z rabatem 10 gr/l przy tankowaniu paliw miles® lub 15 gr/l przy wyborze miles plus®. Zniżkę klienci mogą wykorzystać przy kolejnej wizycie i ponownie zebrać punkty EXTRA. Tym samym uczestnicy programu lojalnościowego, mogą regularnie korzystać z tankowania w promocyjnej cenie. Dodatkowo, każdorazowo po zebraniu łącznie 100 litrów, klienci poza rabatem na paliwo otrzymają dodatkowy prezent - voucher na bezpłatną myjnię. Zebrane dotychczas litry, za które klienci nie otrzymali voucheru, wliczane są do nowej promocji.

Za zatankowane paliwo klienci Circle K mogą wygodnie i szybko zapłacić poprzez aplikację na terenie całego kraju, a dodatkowo za myjnię na wybranych stacjach w Warszawie i Krakowie. Rozwiązanie zostało wprowadzone z myślą o zwiększeniu podczas pandemii poziomu komfortu i bezpieczeństwa klientów oraz pracowników stacji. Dzięki nowej funkcjonalności w aplikacji Circle K, wizyta na stacji odbywa się całkowicie bezkontaktowo, co jest szczególnie istotne dla osób w grupie podwyższonego ryzyka oraz tych, którzy mają niewiele czasu, a chcą jedynie zatankować lub skorzystać z myjni. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, klienci zyskują również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Słowa kluczowe:stacje

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ