Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-10-12

A A A POLEĆ DRUKUJ

Odbierz butelkę z filtrem na wodę! Zadbaj o środowisko!

Mniej jednorazówek wokół nas, to mniej plastiku szkodliwego dla środowiska naturalnego. By dołączyć do akcji organizowanej przez Centrum Handlowe Auchan Modlińska i otrzymać praktyczną, wielorazową butelkę z filtrem, wystarczy przynieść zużyte plastikowe butelki. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 października.

W dobie wszechobecnych plastikowych jednorazówek zawierająca filtr butelka, którą można używać wielokrotnie, jest praktycznym, a przede wszystkim ekologicznym rozwiązaniem. Butelka zawiera wymienny filtr, który nie tylko usuwa smak, ale też zapach chloru z wody kranowej. Zawarty w wymiennym filtrze naturalny węgiel aktywny pochodzi z łupin orzecha kokosowego. Butelka filtrująca sprawdzi się zarówno na spacerze, jak i na treningu, w pracy czy podróży. 

Jak otrzymać poręczną butelkę filtrującą? Wystarczy w sobotę 16 października przyjść do Centrum Handlowego Auchan Modlińska i przynieść ze sobą minimum 10 zużytych butelek plastikowych. W zamian można otrzymać markową butelkę z filtrem. Specjalnie przygotowane stanowisko będzie otwarte w godzinach 12-18. Warto się pospieszyć, bo liczba butelek jest ograniczona. Organizatorowi zależy na tym, by jak najwięcej osób mogło wziąć udział w akcji, dlatego jedna osoba biorąca udział w akcji może otrzymać tylko jedną nagrodę. 

Punkt, w którym będzie można odbierać butelki do wody z filtrem będzie czynny 16 października w Centrum Handlowym Modlińska przy ul. Modlińskiej 8 w Warszawie. Nagrody będzie można odbierać od godziny 12:00 do godziny 18:00 lub do wyczerpania zapasów. 

 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ